8 ŞUBAT 2010, PAZARTESİ

Nasıl Bir Adam Yoksayılır

Dilsiz nasıl bir adam görmezden birçok nedeni vardır birisi adam ailesini ihmal etmek isteyebilirsiniz Size ona rekabet için ipuçları tutarlılık inanıyorum 1 adıma olacaktır: telefon mesajlarına cevap vermeyin Ben ne zaman e-posta veya kısa mesaj onları karşılamak vermedi duygularınızla ilgili spesifik olmak Eğer kişi onu görürsen göz teması önlemek için durdurma 3 yukarı bir konuşma meşgul değil O burada ne başlarsa kibarca kendinize doppler bahane çalışmaları ile meşgul dışarı asılı olacak yerlerde yapmak önlemek Okul yerimizi o arkadaşlar çoğu stalkers eşleri yemek dışarı sarkar ise bas

clinton sınıf bir ailenin üyesi kurbanı var.

“Daha fazla Arkadaş Hayatta Kalma Rehberi videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/223245-How-to-Feng-Shui-Your-Love-Life Birisi bir adam görmezden isteye...”
Howcast
Nasıl Bir Adam Yoksayılır Resim 1 Nasıl Bir Adam Yoksayılır Resim 2 Nasıl Bir Adam Yoksayılır Resim 3 Nasıl Bir Adam Yoksayılır Resim 4

Açıklama

Daha fazla Arkadaş Hayatta Kalma Rehberi videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/223245-How-to-Feng-Shui-Your-Love-Life Birisi bir adam görmezden isteyebilirsiniz birçok nedeni vardır. Ona başarılı olmak için nasıl bu ipuçlarını izleyin. Adım 1: yanıt vermeyin Telefon mesajları, e-postalar, ya da metin mesajları cevap vermeyin. İpucu Birisi yol açmaz. Duygularınız hakkında spesifik olun. 2. Adım: Göz temasından kaçının Eğer kişi onu görürsen göz temasından kaçının. Adım 3: konuşma meşgul etmeyin Bir konuşma yapmayın. Seninle birini başlarsa, kibarca kendinizi bağışlayın. Adım 4: muhtemel yerlerden kaçının O dışarı asılı olacak yerlerden kaçının. O arkadaşları ile dışarı sarkar eserleri, okul ya da yerleri ziyaret etmeyin. Biliyor musun? Çoğu stalkers eş, eski eş, tanıdık ya da mağdurun bir aile üyesi vardır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR9.1/10

 • 77
  Olumlu
 • 7
  Olumsuz
 • 66
  Yorum
 • 29559
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • glowpinkstah

  glowpinkstah

  16 Mayıs 2006
 • H3Ctic (old channel)

  H3Ctic (old

  23 Mart 2011
 • HSmasteryoda .

  HSmasteryoda

  22 Ocak 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?