27 NİSAN 2006, PERŞEMBE

Nasıl Bir Motosiklet Düzeltmek İçin: Nasıl Bir Moped Karbüratör Kapalı Üst Almak

Merhaba, benim adım Beamer ve biz bir moped gelen karbüratör üst yarısını kaldırarak ediyoruz. Gaz kelebeği kablo karbüratöre bağlandığı yere karbüratör üst yarısı genellikle bu nedenle bu iki üst vidalarla karbüratöre ayrılabilir. İlk bunu kaldırmak için Eğer boğma slayt çıkarmak istiyorum. Genellikle verdiği bir düz metal parça üst çıkıyor bir çubuk. O zaman sizi ana slaytı kaldırmak gerekir Gaz kelebeği kablosundan bisikletle onu uzak çıkarmak için. Bu özel model üzerinde, var Bir bahar buna bağlı ve bahar karşı bastığınızda, kablo çıkıyor slayt yoluyla ve daha büyük deliğe bitti itin eğer ana slayt ge

liyor derhal. Bahar bundan sonra kapalı gelecek ve karbonhidrat üst gibi kaldırır söyledi.

“Bir moped karbüratöre ayrı alarak üst kalktıktan ile başlar. Bu ücretsiz video motosiklet bakımı hakkında bilgi edinin. Uzman: Beamer Wilkins Bio: Beamer Wilkins...”
expertvillage
Nasıl Bir Motosiklet Düzeltmek İçin: Nasıl Bir Moped Karbüratör Kapalı Üst Almak Resim 1 Nasıl Bir Motosiklet Düzeltmek İçin: Nasıl Bir Moped Karbüratör Kapalı Üst Almak Resim 2 Nasıl Bir Motosiklet Düzeltmek İçin: Nasıl Bir Moped Karbüratör Kapalı Üst Almak Resim 3 Nasıl Bir Motosiklet Düzeltmek İçin: Nasıl Bir Moped Karbüratör Kapalı Üst Almak Resim 4

Açıklama

Bir moped karbüratöre ayrı alarak üst kalktıktan ile başlar. Bu ücretsiz video motosiklet bakımı hakkında bilgi edinin. Uzman: Beamer Wilkins Bio: Beamer Wilkins mopedler ve scooter hevesli bir koleksiyoncu. O tamir ve birkaç yıldır kendi koleksiyonunu yenileme olmuştur.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 6
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 5
  Yorum
 • 10702
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Sergio Lafuente Rubio

  Sergio Lafue

  11 Aralık 2008
 • UsherVEVO

  UsherVEVO

  15 EKİM 2009
 • Video Copilot

  Video Copilo

  21 EYLÜL 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?