23 Ocak 2008, ÇARŞAMBA

Nasıl Erkek Gözlük Seçmek İçin: Oval Yüz: Erkekler Gözlük

Yani şimdi tamam yine oval, oval yüz şekline sahip hakkında konuşmak için gidiyoruz bunlar sadece genellemeler vardır ama şanslı biziz. Eğer oval yüz varsa Genellikle, uygun ya da deneyebilirsiniz azından gözlük farklı bir stil herhangi bir sayıda deneyin. Yine bağlıdır, genişliğini ve yüzün uzunluğunu biliyorum, ama genellikle konuşma, tamam, bunu tercih çerçevenin neredeyse her farklı bir stil üzerinde deneyebilirsiniz. Tekrar Eğer dar, dar yüz varsa gerçekten hala daha, genişlik gibi şeylere odaklanmak olacak oval, sen çok geniş yine bir şey denemek değil gidiyoruz, istemediğiniz çerç

evenin genişliği yani, senin tapınak aşmak için ve tekrar onları çok olmak istemiyorum sıkı ama yine muhtemelen oldukça, herhangi bir farklı tarzı seçiminiz oldukça fazla var çok iyi yüz şekli var.

“En oval şekilli yüzler stilleri çeşitli koparmak gibi oval yüzler erkekler için gözlük, herhangi bir şekil ve herhangi bir boyutta olabilir. Reçeteli gözlük bu üc...”
expertvillage
Nasıl Erkek Gözlük Seçmek İçin: Oval Yüz: Erkekler Gözlük Resim 1 Nasıl Erkek Gözlük Seçmek İçin: Oval Yüz: Erkekler Gözlük Resim 2 Nasıl Erkek Gözlük Seçmek İçin: Oval Yüz: Erkekler Gözlük Resim 3 Nasıl Erkek Gözlük Seçmek İçin: Oval Yüz: Erkekler Gözlük Resim 4

Açıklama

En oval şekilli yüzler stilleri çeşitli koparmak gibi oval yüzler erkekler için gözlük, herhangi bir şekil ve herhangi bir boyutta olabilir. Reçeteli gözlük bu ücretsiz video yararlı tavsiye ve optometri ofis yöneticisi ile oval yüz için doğru gözlük çerçeveleri belirler. Uzman: Stefan Czelusta Bio: Stefan Czelusta Austin, Teksas Teksas Eyalet Optik ofis yöneticisidir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR5.0/10

 • 8
  Olumlu
 • 8
  Olumsuz
 • 3
  Yorum
 • 16083
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • FUzzyBUnnyBOoties

  FUzzyBUnnyBO

  3 EKİM 2007
 • InfinityWard

  InfinityWard

  19 EYLÜL 2006
 • Monica Catral

  Monica Catra

  12 NİSAN 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?