8 Mart 2008, CUMARTESİ

Nasıl Graham Kraker Gösterişli Evler Yapmak: Nasıl Graham Kraker Gingerbread House Geçit Süslemeleri

Sağ bu segmentteki yapacağız yapmak göz şeker taşı yolu sensin Hepinize bu şeker ile istediğiniz gibi bir yaratıcı demek ama eğlenceli yapmak için bir şey bu küçük gofret almaktır ve sadece onları kırmak ve Blackstone parçaları gibi görünüyorsun küçük olması ama tüm farklı renk burada ve biz bu yapmak için gidiyoruz önündeki kızımız girişinde bizim böylece Mordor olarak göz şey kullanarak graham kraker ev Biz öylece küçük yolunda doldurun konum ve sonra biz de olacak fişi konum bizim şeker parçaları sadece çok eğlenceli süsleme Bu bir çatı üzerinde yapmak bizim eğlenceli Ben daha eğlenceli çocuklar ve

yetişkinler kim bilmiyorum İşte Orada sonunda doldurmak için doğru parçaları bulmak ve Bu yapacağım ama o kurmak gibi görünüyor cehennem ve bu bir kaldırım taşı pap yapmak nasıl.

“Bu ücretsiz Noel zanaat video uzman ipuçları ile bir graham kraker zencefilli evin geçit Dekor için yönergeleri izleyin kolay öğrenin....”
expertvillage
Nasıl Graham Kraker Gösterişli Evler Yapmak: Nasıl Graham Kraker Gingerbread House Geçit Süslemeleri Resim 1 Nasıl Graham Kraker Gösterişli Evler Yapmak: Nasıl Graham Kraker Gingerbread House Geçit Süslemeleri Resim 2 Nasıl Graham Kraker Gösterişli Evler Yapmak: Nasıl Graham Kraker Gingerbread House Geçit Süslemeleri Resim 3 Nasıl Graham Kraker Gösterişli Evler Yapmak: Nasıl Graham Kraker Gingerbread House Geçit Süslemeleri Resim 4

Açıklama

Bu ücretsiz Noel zanaat video uzman ipuçları ile bir graham kraker zencefilli evin geçit Dekor için yönergeleri izleyin kolay öğrenin.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR8.3/10

 • 35
  Olumlu
 • 7
  Olumsuz
 • 26
  Yorum
 • 54025
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • 07cadikiz07

  07cadikiz07

  17 EKİM 2007
 • EminemVEVO

  EminemVEVO

  12 Mayıs 2009
 • wwjoshdu

  wwjoshdu

  18 ŞUBAT 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?