29 NİSAN 2013, PAZARTESİ

Nasıl Güç Windows Yüklemek İçin Nasıl Yapılır Bir Stereo Sistemi, Güçlendirilmiş #103 Satmak

.

“Cep telefonu faturası Paranız cebinizde kalsın - http://Amplified.Ting.com Katıl - http://caraudiofeed.com Goto - http://soundmanca.com Amplified Bu bölümde, S...”
Doug Bernards
Nasıl Güç Windows Yüklemek İçin Nasıl Yapılır Bir Stereo Sistemi, Güçlendirilmiş #103 Satmak Resim 1 Nasıl Güç Windows Yüklemek İçin Nasıl Yapılır Bir Stereo Sistemi, Güçlendirilmiş #103 Satmak Resim 2 Nasıl Güç Windows Yüklemek İçin Nasıl Yapılır Bir Stereo Sistemi, Güçlendirilmiş #103 Satmak Resim 3 Nasıl Güç Windows Yüklemek İçin Nasıl Yapılır Bir Stereo Sistemi, Güçlendirilmiş #103 Satmak Resim 4

Açıklama

Cep telefonu faturası Paranız cebinizde kalsın - http://Amplified.Ting.com Katıl - http://caraudiofeed.com Goto - http://soundmanca.com Amplified Bu bölümde, Soundsations at Guys bir filiz TC içine bir Chevy Kamyon bir güç pencere yükseltme ve tam bir ses sistemi kurmak. Doug da nasıl bir müşteri için bir sistem satmak için gösterir. Rafa erkek olmak nasıl Wishbone öğretir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.4/10

 • 425
  Olumlu
 • 27
  Olumsuz
 • 107
  Yorum
 • 23782
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • DancingIsAPassion

  DancingIsAPa

  29 AĞUSTOS 2009
 • Learn Math Tutorials

  Learn Math T

  20 Kasım 2011
 • MysteryGuitarMan

  MysteryGuita

  16 HAZİRAN 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?