19 HAZİRAN 2009, Cuma

Nasıl İpod Kulaklıkları Temizlemek İçin

O iPod kulakiçi nasıl temizlenir Şimdi iPod kulaklıkları anneanne olsun acaba biz seni var şimdi burada her gün sizin yanınızdaki işitme Burada temizlemek için nasıl% um Ilık su, bazı ve saat kafasını temizlemek için 1. adım: iPod kulak tomurcukları kaldırmak Eğer kulak tomurcukları artık lekesiz tutmak senin yıllar tutarak tertemiz adım 2 ılık su ve hafif bazı temiz bir bez nemlendirin Adım 3: nazikçe kiri siliniz Kulak gonca kendisi beni içine herhangi bir su elde etmek için özen Adım 4: durulayın lif kuru getirmek ve herhangi bir sabun artıklarını silip için kullanabilirsiniz Adım 5:

başka bir temiz pençe ile kulakiçi sürücü içinde Eğer bad ile müzik dinleme biliyor muydunuz taşımak bağlantılı olmuştur Sesi tutmak uzun süre düşeceği planın elli yüzde sürdü.

“Http://www.howcast.com/videos/31426-How-to-Pimp-out-Your-iPod: daha bir iPod videoları Nasıl Kullanılır İzle Şaşılacak iPod kulaklıkları her gün kulaklarında kir...”
Howcast
Nasıl İpod Kulaklıkları Temizlemek İçin Resim 1 Nasıl İpod Kulaklıkları Temizlemek İçin Resim 2 Nasıl İpod Kulaklıkları Temizlemek İçin Resim 3 Nasıl İpod Kulaklıkları Temizlemek İçin Resim 4

Açıklama

Http://www.howcast.com/videos/31426-How-to-Pimp-out-Your-iPod: daha bir iPod videoları Nasıl Kullanılır İzle Şaşılacak iPod kulaklıkları her gün kulaklarında kirli-takmışlardı olsun. Şimdi seni hasılat ettik, burada temizlemek için nasıl. 1. Adım: iPod kaldır IPod kulaklıkları çıkarın. İpucu Eğer kulaklıkları uzun süre gıcırtılı temiz kulaklarınızı tutarak lekesiz tutabilirsiniz. Adım 2: bezi nemlendirin Ilık su ve sabunla temiz bir bezi suyla nemlendirin. Adım 3: kirleri temizleyin Yavaşça kiri siliniz. İpucu Earbud kendisi içine herhangi bir su almak için özen gösterin. Adım 4: sabun artıkları silin , Bez durulayın kuru sıkın ve herhangi bir sabun artıklarını silip için kullanabilirsiniz. Adım 5: bezle kurulayın Başka bir temiz bir bezle kurulayın kulaklıkları. Biliyor musun? Kulaklıklarla müzik dinlemek uzun süre dinlerken zarar az% 50 hacim tutmak işitme ile bağlantılı olmuştur.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR6.9/10

 • 204
  Olumlu
 • 91
  Olumsuz
 • 217
  Yorum
 • 69437
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Canal TekZoom

  Canal TekZoo

  1 NİSAN 2012
 • DroidModderX ROOT Master

  DroidModderX

  14 ŞUBAT 2011
 • jat4011

  jat4011

  16 EKİM 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?