18 Kasım 2013, PAZARTESİ

Nasıl Jon Webb, Performans Ses, Las Vegas - Metal Amp Raf Kurmak İçin Güçlendirilmiş #132

.

“Deneyin Lumosity - http://Lumosity.com/Amplified Performans Ses, Las Vegas - Jon Webb - http://performanceaudiolvnv.com Pro Tablo kurmak - http://mobilesolution...”
Doug Bernards
Nasıl Jon Webb, Performans Ses, Las Vegas - Metal Amp Raf Kurmak İçin Güçlendirilmiş #132 Resim 1 Nasıl Jon Webb, Performans Ses, Las Vegas - Metal Amp Raf Kurmak İçin Güçlendirilmiş #132 Resim 2 Nasıl Jon Webb, Performans Ses, Las Vegas - Metal Amp Raf Kurmak İçin Güçlendirilmiş #132 Resim 3 Nasıl Jon Webb, Performans Ses, Las Vegas - Metal Amp Raf Kurmak İçin Güçlendirilmiş #132 Resim 4

Açıklama

Deneyin Lumosity - http://Lumosity.com/Amplified Performans Ses, Las Vegas - Jon Webb - http://performanceaudiolvnv.com Pro Tablo kurmak - http://mobilesolutions-usa.com/smartparts/weldingtable.htm Bizim iPad yüklemek kitleri satın - http://SoundmanCA.com Amplified Bu bölümde, biz Las Vegas Performans Ses'e gidin. Yılın Jon Webb ME-Mag Installer nasıl bir metal amp raf yapmak için bize öğretir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.5/10

 • 388
  Olumlu
 • 19
  Olumsuz
 • 38
  Yorum
 • 27236
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Caroline Martin

  Caroline Mar

  19 EYLÜL 2008
 • TheDigiCraft

  TheDigiCraft

  25 NİSAN 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?