21 Ocak 2008, PAZARTESİ

Nasıl Kalp Çin Radikallerin Yazmak: Xin Iıı: Kelime "umut" Çin Radikaller Yazmak İçin Nasıl

Merhaba, bu Uzmanı Köyü adına Neha olduğunu. Bu çok gibi söyle. Biraz su ekleyin Karışım. Aslında bir sebze haline coverts böylece Ve 1015 dakika gibi verin. Güzel görüneceğini böylece şimdi sadece üstten bazı yeşil chilies ekleyin. Bazı kişniş ekleyin tarifi içine toz. Ve sonra iyice karıştırın. Ve Yani, sadece vermek, tarifi almak senin orta alev tarifi. Gerçek tarifi dönüştürür, böylece Ve on dakika gibi verin Çok pişmiş sebze haline söyleyebilirim. Bu yüzden bana sadece bu yardımı ile örtün izin bir şey ve biz on dakika bekleyeceğim.

“Bedava video klipte mandalina karakterleri ile Çinli radikaller "umut" yazmayı öğrenin. Bir uzman ücretsiz yabancı dil dersleri alın. Uzman: Esther-Xia...”
expertvillage
Nasıl Kalp Çin Radikallerin Yazmak: Xin Iıı: Kelime "umut" Çin Radikaller Yazmak İçin Nasıl Resim 1 Nasıl Kalp Çin Radikallerin Yazmak: Xin Iıı: Kelime "umut" Çin Radikaller Yazmak İçin Nasıl Resim 2 Nasıl Kalp Çin Radikallerin Yazmak: Xin Iıı: Kelime "umut" Çin Radikaller Yazmak İçin Nasıl Resim 3 Nasıl Kalp Çin Radikallerin Yazmak: Xin Iıı: Kelime "umut" Çin Radikaller Yazmak İçin Nasıl Resim 4

Açıklama

Bedava video klipte mandalina karakterleri ile Çinli radikaller "umut" yazmayı öğrenin. Bir uzman ücretsiz yabancı dil dersleri alın. Uzman: Esther-Xiaohua Liu Bio: Esther-Xiaohua Liu Çin Edebiyatı ve Diller büyük bir lisansüstü öğrenci ve öğretim yardımcısıdır. O birden Çin ve Amerikan üniversitelerinde dersler verdi. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR-1.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 272
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • LardTardProductions's channel

  LardTardProd

  10 NİSAN 2009
 • Photoshop Training Channel

  Photoshop Tr

  13 Temmuz 2012
 • TheDailyTechDose

  TheDailyTech

  15 EKİM 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?