17 Ocak 2008, PERŞEMBE

Nasıl Korece Bulgogi Yapmak: Kat Şeker İçin Kore Bulgogi Karıştırma

Tamam biz sığır eti bizim kase almak burada bitti sopa gidiyoruz. En önemlilerinden biri madde bulgogi şeker yapıyor. O tenderizes şeylerin Sugar bir dizi yapar işte et biz koymak için gidiyoruz nasıl olduğunu. Bu almaya gidiyor, bizim kaşık, başlangıç ​​olsun şeker bir çorba kaşığı ile, ceket belki 2. bir sürü ama sonunda sonuçlarına gibi görünüyor buna değer. Sonra ellerimi bu kadar karıştırın gibi true tek yolu gibi görünüyor Kore pişirme ev tarzı yemek yapma tüm malzemeyi karıştırma beri gerçekten çok iyi Bu küçük eldiven giyiyor. Biz kat gidiyoruz tür okul öğle yemeği hanımefendi gibi ve ceket tüm

et Şeker ve sonunda kaybolur gidiyor. Ne ise olay olacak birlikte geri kalan malzemeleri almak bu eti tenderizing olacak.

“Şeker ile et kaplanması sadece lezzet katıyor, ama aynı zamanda lezzetli bir doku eti tenderizes. Kore mutfağı bu ücretsiz video bir ömür boyu ev tarzı aşçı yardı...”
expertvillage
Nasıl Korece Bulgogi Yapmak: Kat Şeker İçin Kore Bulgogi Karıştırma Resim 1 Nasıl Korece Bulgogi Yapmak: Kat Şeker İçin Kore Bulgogi Karıştırma Resim 2 Nasıl Korece Bulgogi Yapmak: Kat Şeker İçin Kore Bulgogi Karıştırma Resim 3 Nasıl Korece Bulgogi Yapmak: Kat Şeker İçin Kore Bulgogi Karıştırma Resim 4

Açıklama

Şeker ile et kaplanması sadece lezzet katıyor, ama aynı zamanda lezzetli bir doku eti tenderizes. Kore mutfağı bu ücretsiz video bir ömür boyu ev tarzı aşçı yardımıyla Kore sığır eti yemek bulgogi yapmak için kat şekeri karıştırın. Uzman: Kathleen Lynch Bio: Kathleen Lynch Seul, Kore doğumlu ve 1970 yılında ailesi ile birlikte Massachusetts taşındı.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 8
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 4
  Yorum
 • 12220
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • jesiel santos

  jesiel santo

  15 Ocak 2009
 • Kindness

  Kindness

  23 Ocak 2006
 • Miles Fisher

  Miles Fisher

  8 NİSAN 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?