30 HAZİRAN 2008, PAZARTESİ

Nasıl Poker Açmak İçin Beş Taş Oynamak İçin: Örnek Jacks Poker El Açmak İçin

En açıp biz got it emin olmak için krikolar örnek elini oynayalım. Sanırım böyle düşünüyorum, ama Sadece emin olalım. İlk şey, biz daha yukarı ante olduğunu. Ve ben rolü görünen olacak Bu örnekte satıcı. Böylece size beş kart ve beş kartları olacak Bana. Ve hareket ilk sırada. Sen jakları anlayamadım, bu yüzden açamaz. Sen söylemek zorunda kontrol edin. Beni. Ben de jakları anlayamadım. TAMAM. Ama ne biz yapacağız ben gidiyorum olduğunu Bu biraz yığını. Hadi bakalım. Sana iki papaz vermek ve elinden almaya gidiyorum Bu iki üçlü. TAMAM. O biraz yığılmış Yani şimdi, demek yapabilirsiniz gidiyoruz açık.

Ve iki kırmızı fişleri ile açın. Ben diyoruz ve biz sonra ne hakkında konuşacağım Son bölüm.

“Poker açmak için krikolar örnek eli nasıl oynandığını izleyin. Bu ücretsiz kart video şampiyon poker oyuncusunun doğru şekilde açmak için yuvalar oynamaya ipuçlar...”
expertvillage
Nasıl Poker Açmak İçin Beş Taş Oynamak İçin: Örnek Jacks Poker El Açmak İçin Resim 1 Nasıl Poker Açmak İçin Beş Taş Oynamak İçin: Örnek Jacks Poker El Açmak İçin Resim 2 Nasıl Poker Açmak İçin Beş Taş Oynamak İçin: Örnek Jacks Poker El Açmak İçin Resim 3 Nasıl Poker Açmak İçin Beş Taş Oynamak İçin: Örnek Jacks Poker El Açmak İçin Resim 4

Açıklama

Poker açmak için krikolar örnek eli nasıl oynandığını izleyin. Bu ücretsiz kart video şampiyon poker oyuncusunun doğru şekilde açmak için yuvalar oynamaya ipuçları alın. Uzman: Reg Brittain Bio: Reg Brittain son yıllarda poker patlaması yararlanmıştır. 2006 yılında, Brittain Fox Sports Network Poker Dome Challenge $ 25.000 kazandı. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 316
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Hudson Music

  Hudson Music

  13 Mart 2007
 • Matthew Morrill

  Matthew Morr

  15 EKİM 2011
 • Phlearn Photoshop and Photography Tutorials

  Phlearn Phot

  11 EKİM 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?