23 Aralık 2013, PAZARTESİ

Nasıl Yapmak Bir Özel Abs Plastik Paneli, Merry Christmas - Güçlendirilmiş #142

.

“Carbonite PROMO KOD deneyin: Yükseltilen Bizim iPad araç kitleri satın al - http://SoundmanCA.com Amplified Bu bölümde, Doug ve Rafa Home Depot Noel alışveriş v...”
Doug Bernards
Nasıl Yapmak Bir Özel Abs Plastik Paneli, Merry Christmas - Güçlendirilmiş #142 Resim 1 Nasıl Yapmak Bir Özel Abs Plastik Paneli, Merry Christmas - Güçlendirilmiş #142 Resim 2 Nasıl Yapmak Bir Özel Abs Plastik Paneli, Merry Christmas - Güçlendirilmiş #142 Resim 3 Nasıl Yapmak Bir Özel Abs Plastik Paneli, Merry Christmas - Güçlendirilmiş #142 Resim 4

Açıklama

Carbonite PROMO KOD deneyin: Yükseltilen Bizim iPad araç kitleri satın al - http://SoundmanCA.com Amplified Bu bölümde, Doug ve Rafa Home Depot Noel alışveriş ve Rafa nasıl özel bir ABS plastik paneli yapmak için bize gösteriyor.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.5/10

 • 413
  Olumlu
 • 21
  Olumsuz
 • 28
  Yorum
 • 34332
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Kenneth Håkonsen

  Kenneth Håk

  13 Mart 2011
 • Matthew Pearce

  Matthew Pear

  9 AĞUSTOS 2009
 • Video Copilot

  Video Copilo

  21 EYLÜL 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?