20 Temmuz 2012, Cuma

Ne Oldu? (Feat. 5Secondfilms)

-Burada ne oldu? -Suicide. Nasıl o bunu? Peki ... bu silahı aldı ve o- -HOLY SHIT! Kaltak -Ne ?! -Kim YAPAR ?! -Bu Kadar sorumsuz OLDU !! Ne burada ne oluyor ?! O kendini vurdu! Nasıl olur ?! O O sadece bu silahı aldı ve o- CİDDİ MİSİN?! O emekli 17 yıl oldu. -Biz Duydum silah seslerinin, herkes iyi mi? -Nasıl gidiyor?! -AMAN TANRIM! -NE OLDU?! -Peki, Bu silahı ve- HAYIR HAYIR HAYIR -NO alarak devam! OROSPU ÇOCUĞU! Peki, senin sayende, ben dediğini duymadım! Oh, gerçekten basit. Onun kafasına koydu, silahı aldı. -OH! -AAAARRRGGGHHH !! Oh hayır! Benim ikiz kardeşi!

Nereden geldin?! -Ne Ha-- -Hayır! Hayır! Ona sormayın! [fısıldar] ... Ne oldu? [fısıldar] Peki, ... bakın o silahı aldı ... -...bunun gibi. -Tamam. -...bunun gibi. -Tamam. Bir yastık -Kendinle kafasına silah ... k

oy? -... böyle ... Tamam. -... o trigger-- -OHHHH çekti! OOOOHHHHHH! Gawd OH MY !! -Oh hayır! MY ikiz kardeşi! Eğer ikizlerin çok -Neden vardır ?! [Hem]: Nepotism! Oh, evet, o mantıklı. -Peki ne oldu?

“Bu soruşturma bir patlamayla başlıyor! Featuring 5secondfilms (http://youtube.com/5secondfilms) Thomas Ridgewell Yazan ve Yöneten (http://youtube.com/TomSka) Ciar...”
TomSka

-Peki, O silahı aldı ... ... ve o his-- koymak Hayır, bu doğru değil, o- Bu işten nefret ediyorum. ... Lütfen sormayın lütfen ... Wwwwhhhhaaaaaaat -Haaaaaapppeeeeeeennnnnneeeedddd ??? !!! -AAAAAAARRRRRGGGGGHHHHH Ne baba ne oldu? Peki, tatlım!

Ne Oldu? (Feat. 5Secondfilms) Resim 1 Ne Oldu? (Feat. 5Secondfilms) Resim 2 Ne Oldu? (Feat. 5Secondfilms) Resim 3 Ne Oldu? (Feat. 5Secondfilms) Resim 4

Açıklama

Bu soruşturma bir patlamayla başlıyor! Featuring 5secondfilms (http://youtube.com/5secondfilms) Thomas Ridgewell Yazan ve Yöneten (http://youtube.com/TomSka) Ciaran O'Brien tarafından Sinematografi (http://twitter.com/ciaranobrien) Jack Howard tarafından düzenlenmiştir (http://youtube.com/jackhoward) Todd 'LilDeuceDeuce' Bryanton Müzik (http://youtube.com/lildeucedeuce) Dan Pugsley tarafından Ses Tasarımı (http://danpugsley.co.uk) Andrew McMurry tarafından Görsel Efekt (http://youtube.com/andrewmfilms) TomSka Gömlek (http://sharkrobot.com/asdfmovie) Twitter (http://twitter.com/thetomska) Facebook (http://fb.com/thetomska) Tumblr (http://thetomska.tumblr.com) İkincil kanal (http://youtube.com/darksquidge)

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

TomSka

TomSka

Komedi ve Tom Ridgewell gelen çizgi film ve o olmadan hiçbir şey olurdu mürettebat!

YORUMLAR9.8/10

 • 101472
  Olumlu
 • 1077
  Olumsuz
 • 22373
  Yorum
 • 5402761
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Charles Griffin Gibson

  Charles Grif

  26 NİSAN 2006
 • gsipek

  gsipek

  20 Temmuz 2007
 • happyjpy

  happyjpy

  22 AĞUSTOS 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?