6 AĞUSTOS 2015, PERŞEMBE

Nexus 7 Float Dağı Araba Dash Seti İçin Soundmanca.com

.

“Burada http://soundmanca.com/products/nexus-7-float-mount-kit Bu kiti satın Kablosuz indüksiyon şarj cihazı http://amzn.to/1KU2ycy En iyi yolu çizgi bir Android ...”
Doug Bernards
Nexus 7 Float Dağı Araba Dash Seti İçin Soundmanca.com Resim 1 Nexus 7 Float Dağı Araba Dash Seti İçin Soundmanca.com Resim 2 Nexus 7 Float Dağı Araba Dash Seti İçin Soundmanca.com Resim 3 Nexus 7 Float Dağı Araba Dash Seti İçin Soundmanca.com Resim 4

Açıklama

Burada http://soundmanca.com/products/nexus-7-float-mount-kit Bu kiti satın Kablosuz indüksiyon şarj cihazı http://amzn.to/1KU2ycy En iyi yolu çizgi bir Android tablet monte etmek! İşte yeni Soundman Nexus 7 araç tire montaj kiti bir unboxing ve ilk bakış. Bu kitler profesyonel bir araba ses montajcı tarafından dash içine aşılı amaçlanmıştır. Burada http://soundmanca.com/contact listelenmiş montajcılar bulabilirsiniz. Benim tablet yükleme ipuçları çalma videoların bazılarını görüntüle! :)) https://www.youtube.com/playlist?list=PL-vvAVVSNxJjyvRBWC72vkc4irkw7Ciep Tablet montaj kitleri, kılavuzlar ve forumlar için SOUNDMANCA.COM ziyaret edin.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.8/10

 • 632
  Olumlu
 • 11
  Olumsuz
 • 80
  Yorum
 • 23818
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • André Frizzo

  André Frizz

  16 Aralık 2006
 • hockeywebcasts

  hockeywebcas

  31 EKİM 2012
 • MrExcite96

  MrExcite96

  17 ŞUBAT 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?