3 Kasım 2013, Pazar

Prag'da Yeme

Hoş Geldiniz "yemek" ve biz Prag, Çek Cumhuriyeti konum. Yani biz Kutna Hora adında bir kasabaya kadar bugün tren aldı ... ah, ben doğru o zaman söyledi. Neyse biz Harmonia denilen yerde öğle yemeği için durdu ediyoruz ve almak için gidiyoruz Öğle yemeği için bazı tipik Çek mutfağı. Haydi gidelim! Tamam, ben de ekmek Çek soğan çorbası var. Ve nasıl? Önce ben denemek zorunda. Let Beni görüyorum. Muhtemelen çok sıcak. İyi ve sıcak. Yani kendime biraz domuz gulaş var ve geleneksel patates gözlemesi ve ağlama ile birlikte geliyor bebeğim. Nasıl bebeğim? Domuz gulaş gibi tadı var.

Tamam, akşam yemeği için yerel bir kontrol ediyoruz Epopey çağrı yerleştirmek ve bazı büyük yerel gıdalar olması gerekiyordu. Ben hala bira kapalı çile ediyorum bir çift çıkıyor burps. Ve biz ortasýndayýz satranç tarihinin s

atranç en yoğun oyun. Ama bizim gıda burada. Ama bizim gıda burada, bu yüzden yemek lazım. Benim plaka üzerinde elimde tavşan raf. Bazı patates püresi ile pastırma sarılı Sevimli küçük sevimli tavşan ve sos.

“Çek Cumhuriyeti Yeme In, Prag güzel şehir Tiffany ve Brendan başın son bölüm, içinde. Sadece güzel bir şehir Prag, ama şehirdeki yemek deneyimi şaşırtıcı. Yerel y...”
EatingIn

Sana göstereceğim Tiffany'nin levha, bazı ördek ve patates köfte vardır. O harika görünüyor. En Nasıl olduğunu. Kazmak edelim? İğrenç. Gerçekten iğrenç mi? Hayır nasıl gerçekten? Tabi bu iyi, her zaman iyidir. Tatlı için krep sahip ve ben edildi Biraz sarhoş. Yani biz şimdi 4 gün Prag'da oldum ve her gün kahvaltı için aynı yere gittim. Ben kahvaltı adamım. ben bir sabah kişi. Ben Panaria denilen bir yere devam ettik, bu yüzden oraya gitmek için gidiyo

Prag'da Yeme Resim 1 Prag'da Yeme Resim 2 Prag'da Yeme Resim 3 Prag'da Yeme Resim 4

ruz bugün yine. Ben Tiffany sabahları bir hayranı olduğunu sanmıyorum. O "Prag'da Yeme" için bu kadar Yani biz trende gelecek hedefimize gidiyoruz hangi Viyana olduğunu. Biz bazı Schnitzel almak için Viyana'ya gidiyoruz. Sonra görüşürüz. Barış!

Açıklama

Çek Cumhuriyeti Yeme In, Prag güzel şehir Tiffany ve Brendan başın son bölüm, içinde. Sadece güzel bir şehir Prag, ama şehirdeki yemek deneyimi şaşırtıcı. Yerel yemekleri Prag, Brendan ve Tiffany en sopa yeme üzerine. Onlar şehir Prag Panderia Breakfast at var. Bunlar yoğurt, ekmek ve bir tavuk sarma kapmak. Öğle yemeği için, onlar Kutna Hora kasabasında Harmonia denilen bir yeri ziyaret. Brendan Tavuk goolash vardır ve Tiffany bir soğan çorbası vardır. Ve onlar Fusion Hostel yanında yer Epopey denilen bir yerde bazı yemek kapmak. Brendan kendini tavşan sarılı pastırma raf sahipken Tiffany ördek bacak kendini davranır. Brendan seyahat makaleleri için, onun blog http://www.brendansadventures.com ziyaret Tiffany makaleleri için, onun blogu http://www.worldmeetsgirl.com ziyaret

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

EatingIn

EatingIn

"Eating in ..." Dünya Brendan Maceraları ve Tiffany WUEST Brendan van oğlu tarafından bir seyahat besin video kanalı olan Kız karşılar. Dünyada seyahat, Brendan ve Tiffany ziyaret ettikleri bölgelerdeki her birinden kendi seyahat bazı gıda paylaşacak.

YORUMLAR8.2/10

 • 94
  Olumlu
 • 20
  Olumsuz
 • 39
  Yorum
 • 44563
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • manadude21

  manadude21

  11 Mart 2008
 • Snazzy Labs

  Snazzy Labs

  9 Aralık 2008
 • VitalyzdTv

  VitalyzdTv

  7 AĞUSTOS 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?