21 Ocak 2008, PAZARTESİ

Rpg Heroscape Oynamayı: Yara İşaretleri Heroscape İçinde

Merhaba, ben Uzman Köyü ile Mike Lopez değilim ve bugün masa üstü RPG tartışıyor olacağız Heroscape. Şimdi yara belirteçleri görüşmek üzere gidiyoruz. Yara belirteçler izlemek için kullanılır hasar saldırıya olmaktan yaratıklar dağıtılır. Mesela, burada, Jutun var Büyük dev ve o savaşta ve onun savunma tutun vermedi ve o iki sürekli hasar. Bu durumda, biz o vardır delalet için kart üzerinde iki yara işaretçileri vereceğini hayatının beş aşağı şimdi olduğu anlamına gelir iki hasar almış. Bu çok önemli o bir hayat ile büyük bir yaratık olduğundan öleceğini zaman izleyebilmek için Yedi, onu öldürmek için yedi ha

sar alacaktır. Diğer durumlarda, var demek Yara sayaçları oldukça fazla olan birinin bir hayat var valkyre veya diğer yaratıklar, anlamsız kısa sürede hasar isabet alır gibi o ölür çünkü.

“Rolü bu ücretsiz online video klipte oyunlar ve video oyunları oynarken uzman ipuçları ve tavsiyeler ile RPG Heroscape yara belirteçler hakkında bilgi edinin. Uz...”
expertvillage
Rpg Heroscape Oynamayı: Yara İşaretleri Heroscape İçinde Resim 1 Rpg Heroscape Oynamayı: Yara İşaretleri Heroscape İçinde Resim 2 Rpg Heroscape Oynamayı: Yara İşaretleri Heroscape İçinde Resim 3 Rpg Heroscape Oynamayı: Yara İşaretleri Heroscape İçinde Resim 4

Açıklama

Rolü bu ücretsiz online video klipte oyunlar ve video oyunları oynarken uzman ipuçları ve tavsiyeler ile RPG Heroscape yara belirteçler hakkında bilgi edinin. Uzman: Mike Lopez Bio: Mike Lopez çok tutkulu oyun olduğunu. O oyun kurulu video oyunları her şeyi oynamayı seviyor. O satranç gelen Magic The Gathering, pek çok oyun turnuvalarda yarıştı.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 1
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 420
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • 3biblecom

  3biblecom

  23 NİSAN 2011
 • MrChiCity3

  MrChiCity3

  14 NİSAN 2008
 • Vintendo Power

  Vintendo Pow

  2 Ocak 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?