1 Kasım 2008, CUMARTESİ

Savaş Kart Oyunu : Savaş Kart Oyunu Kuralları: 2. Bir Kravat Kırma

Yani ilk savaş veya savaş dışında uğraşmak durumunda ne yapacaksınız ve sizi bir kravat ve sonra diğerine gitmek ve bir kravat? Eh, benim felsefem bu beraberlik kırılıncaya kadar gidiyorsun tutmak bu savaş nedeniyle bir kazanan olmak zorunda. Yani o bakalım. Sen paketi dışarı anlaşma ve yukarı kartı ters çevirin ve bir ace var. Ben benimkiyle aynı şeyi. Bu bir ace var. Yani biz devam edin. Senin aşağı kart paketi Deal ve dört kapalı geliyor. Ben benimkini, ben de yaptım beklemek Birçok. Dört var. Sen dört var ve ben bir dört var. Şimdi ne yapacağız? Biz tutmak gidiyor! Ben bir dokuz var.

Eğer kazanacak düşünüyorsunuz? İstatistiksel yapmayacaksın, ama sen yaptın! Bir on var. Bak onda. Sadece oyunlar hakkında bir iki şey bilen bir adam oniki kartlarını aldı.

“Savaşı kart oyunu, savaş yapan oyuncular oyuncularından biri kazanır kadar üç kart aşağı yüz yukarı savaş kartı ile takip yüzü koyarak tutun. Bir poker profesyone...”
expertvillage
Savaş Kart Oyunu : Savaş Kart Oyunu Kuralları: 2. Bir Kravat Kırma Resim 1 Savaş Kart Oyunu : Savaş Kart Oyunu Kuralları: 2. Bir Kravat Kırma Resim 2 Savaş Kart Oyunu : Savaş Kart Oyunu Kuralları: 2. Bir Kravat Kırma Resim 3 Savaş Kart Oyunu : Savaş Kart Oyunu Kuralları: 2. Bir Kravat Kırma Resim 4

Açıklama

Savaşı kart oyunu, savaş yapan oyuncular oyuncularından biri kazanır kadar üç kart aşağı yüz yukarı savaş kartı ile takip yüzü koyarak tutun. Bir poker profesyonel popüler kart oyunları bu ücretsiz video ipuçları ile Savaşı'nın aile kart oyunu ikinci kravat kırın. Uzman: Reg Brittain Bio: Reg Brittain son yıllarda poker patlaması yararlanmıştır. 2006 yılında, Brittain Fox Sports Network Poker Dome Challenge $ 25.000 kazandı. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 2
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 2102
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • colacas

  colacas

  29 EKİM 2006
 • Damian Winter

  Damian Winte

  27 ŞUBAT 2007
 • JayzTwoCents

  JayzTwoCents

  26 AĞUSTOS 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?