11 Kasım 2013, PAZARTESİ

Sema 2013, Araçların Nasıl Araç Ses Sistemi - #130 Güçlendirilmiş Bir Panel Eklemek Yapmak

.

“YTL Lumosity - http://Lumosity.com/Amplified Bizim iPad Araç Kitleri - http://soundmanca.com Mobil Çözümler USA - http://mobilesolutions-usa.com Bugün Amplifie...”
Doug Bernards
Sema 2013, Araçların Nasıl Araç Ses Sistemi - #130 Güçlendirilmiş Bir Panel Eklemek Yapmak Resim 1 Sema 2013, Araçların Nasıl Araç Ses Sistemi - #130 Güçlendirilmiş Bir Panel Eklemek Yapmak Resim 2 Sema 2013, Araçların Nasıl Araç Ses Sistemi - #130 Güçlendirilmiş Bir Panel Eklemek Yapmak Resim 3 Sema 2013, Araçların Nasıl Araç Ses Sistemi - #130 Güçlendirilmiş Bir Panel Eklemek Yapmak Resim 4

Açıklama

YTL Lumosity - http://Lumosity.com/Amplified Bizim iPad Araç Kitleri - http://soundmanca.com Mobil Çözümler USA - http://mobilesolutions-usa.com Bugün Amplified biz Las Vegas SEMA Show açık bölümünde sından. Mobil Çözümler ABD Bryan bize bir araba ses öğretici verir. Nasıl bir kapı paneli ya da subwoofer kutusu için bir ekleme yapmak. Eğer SEMA 2013 daha fazla araba için Perşembe gel emin olun.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.7/10

 • 414
  Olumlu
 • 11
  Olumsuz
 • 41
  Yorum
 • 29149
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Angry Paintballer

  Angry Paintb

  8 Ocak 2012
 • Art Food Kitty - Kelly Eddington

  Art Food Kit

  7 Kasım 2006
 • Triune Films

  Triune Films

  9 ŞUBAT 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?