8 Aralık 2011, PERŞEMBE

Soundhound Vs Shazam: Son Cevap

.

“Gelmiş geçmiş en hızlı, en doğru müzik keşif uygulaması nedir acaba? Bu laboratuvar testi, video hemen hemen hepsi ... SoundHound daha doğru ve daha az hatalı son...”
soundhound
Soundhound Vs Shazam: Son Cevap Resim 1 Soundhound Vs Shazam: Son Cevap Resim 2 Soundhound Vs Shazam: Son Cevap Resim 3 Soundhound Vs Shazam: Son Cevap Resim 4

Açıklama

Gelmiş geçmiş en hızlı, en doğru müzik keşif uygulaması nedir acaba? Bu laboratuvar testi, video hemen hemen hepsi ... SoundHound daha doğru ve daha az hatalı sonuçlar dönen Shazam'ın daha doğru olduğu tespit edilmiştir diyor. SoundHound olguların% 96 daha hızlı olduğunu ve bu vakaların büyük çoğunluğunda iki kat daha hızlı daha fazla oldu. LAB TEST DETAYLAR: İki 4. nesil iPod Touch cihazları (Model Numarası A1367) bir mekanize kılavuz çekme cihazı aynı anda mikrofon engellemeden iki ekranları dokunun izin test kulesi yapıldı. Her aygıt iOS 4.3.3 koştu ve SoundHound ∞ 4.0.1 ve Shazam Encore 4.7.1 yayım sürümleri ile yüklendi; her ikisi de aynı WiFi ağına bağlandı. Tekrarlanan testler izin vermek için ve sorguları başlanmıştır uygulamalar üzerinde dinleme-start ve ön kayıt devre dışı bırakmak için ayarlanmış hemen önce değişen şarkılardan yanlılığı önlemek için. Onlar (stilleri ve daha fazla istasyonları tarafından temsil daha popüler türlerin geniş bir yelpazede hem de) Kuzey Amerika'daki müzik talebinin geniş bir yelpazede temsil çünkü SiriusXM radyo istasyonları Test girişi için seçildi ve onlar, önceden çalma listelerini ilan yok çünkü hangi test seçimi yanlılığı önler. Herhangi bir cihaz önyargı önlemek için, iki ayrı iPod touch cihazları takas ve her test serisi sonrasında yeniden başlatılması bulundu. Ayrı bir cihazı (analizlerde kullanılan iPod touch cihazları) iPod yaklaşık 10 inç bulunan Logitech S-0264A hoparlörlerden SirusXM istasyonları akışı için kullanılmıştır. Testlerin tam yarısı, sadece müzik ile yapılan ve yarım meşgul kafeterya bir "gürültü" kaydı ile 0 dB SNR karışık müzik döngü oynanan alındı. Test tarihleri ​​(9-27-2011 - 10-10-2011) bulunan tüm 79 SiriusXM müzik istasyonu kullanıldı. Belirtildiği gibi, önceden test ekibi tarafından biliniyordu çalınan şarkılar ve tüm testlerin hiçbiri kullanıldı. En az bir uygulama bir sonuç döndürdü nereye SoundHound durumlarda% 93 doğru ve Shazam% 89 doğru idi. Bu gibi durumlarda, SoundHound testlerin% 96 daha hızlı olduğu, ve bu testlerin iki kat daha hızlı ilgili üzerinden% 70 daha fazla idi. Doğruluk testleri sayısına bölünmesiyle iki kez yanlış cevaplar doğru cevapları eksi olarak hesaplandı.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

SoundHound

SoundHound

Özel şarkı ve uğultu arama, tek dokunun paylaşımı ve LiveLyrics ile dünyanın en hızlı müzik arama ve keşif mobil uygulaması.

YORUMLAR8.6/10

 • 173
  Olumlu
 • 28
  Olumsuz
 • 62
  Yorum
 • 30365
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • bcbauer

  bcbauer

  7 ŞUBAT 2007
 • Garrett Müller

  Garrett Mül

  26 HAZİRAN 2009
 • STITCHLESS TV how to sew your own style tutorials

  STITCHLESS T

  9 HAZİRAN 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?