19 ŞUBAT 2015, PERŞEMBE

Subaru Forester İpad Yükle Ve Yeni Android Dash Kitleri

.

“BEDAVA http://Lynda.com/Amplified için Lynda deneyin Soundman tablet kitleri ve gömlekler http://soundmanca.com Fukuda yönlendirici aracı http://MobileSolutions...”
Doug Bernards
Subaru Forester İpad Yükle Ve Yeni Android Dash Kitleri Resim 1 Subaru Forester İpad Yükle Ve Yeni Android Dash Kitleri Resim 2 Subaru Forester İpad Yükle Ve Yeni Android Dash Kitleri Resim 3 Subaru Forester İpad Yükle Ve Yeni Android Dash Kitleri Resim 4

Açıklama

BEDAVA http://Lynda.com/Amplified için Lynda deneyin Soundman tablet kitleri ve gömlekler http://soundmanca.com Fukuda yönlendirici aracı http://MobileSolutions-USA.com Rafa Özellikleri http://facebook.com/rafaspec Gömme Trim Bit ve Pry Aracı http://squareup.com/market/12vtools Bugün Amplified üzerinde, Rafa Subaru Forester çizgi içine bir iPad mini'yi yüklemeden olacaktır. Rafa Soundman YAN SLIDER çizgi kiti kullanarak bu çizgi güncellenmiştir. O bir Nvidia Shield tablet için bir kitleri kurar gibi o YENİ UCUZ SLIDER Android kitleri yapar nasıl Doug gösteren olacaktır. O da nasıl bir UCUZ SLIDER kiti montajı gösteren olacaktır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.8/10

 • 869
  Olumlu
 • 15
  Olumsuz
 • 172
  Yorum
 • 45003
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • AllYourNewsByMe

  AllYourNewsB

  18 Temmuz 2011
 • Ciaran Blumenfeld

  Ciaran Blume

  20 NİSAN 2009
 • UKF Dubstep

  UKF Dubstep

  29 NİSAN 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?