12 Mayıs 2015, Salı

Sunflash Tekme Panelleri, Bölüm 1

.

“O ya da Bilet tıklayın! Emniyet kemerlerini her zaman toka Soundman iPad kitleri, gömlek, şapka ve çıkartmalar http://soundmanca.com SMD SUNFLASH Fiberglas ...”
Doug Bernards
Sunflash Tekme Panelleri, Bölüm 1 Resim 1 Sunflash Tekme Panelleri, Bölüm 1 Resim 2 Sunflash Tekme Panelleri, Bölüm 1 Resim 3 Sunflash Tekme Panelleri, Bölüm 1 Resim 4

Açıklama

O ya da Bilet tıklayın! Emniyet kemerlerini her zaman toka Soundman iPad kitleri, gömlek, şapka ve çıkartmalar http://soundmanca.com SMD SUNFLASH Fiberglas Reçine http://wccaraudio.com Yönlendirici Şablonlar ve CA Tutkal http://mobilesolutions-usa.com Yönlendirici bitleri ve rulmanlar, şablon şerit http://12volttools.com Amplified Bu bölümde, ben "Mule" için fiberglas vuruşu panelleri inşa etmeye başlayacak. Bu çok parçalı dizi olacak. Bugün başlamak için bazı "FLASHMAT" yapmak ve benim hoparlörler monte etmek için bir yüzey oluşturmak. Bu sistem için iki Hibrid Ses Legatia L6S ve iki L4s oluşan bir tweeterless iki yönlü kurulum, bina olacak. Bu sistem aktif benim McIntosh 6 kanallı amplifikatörün dahili olarak kesişim kullanarak üzerinde çarpı işareti olacaktır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.9/10

 • 1416
  Olumlu
 • 14
  Olumsuz
 • 153
  Yorum
 • 46232
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Blendtec

  Blendtec

  30 EKİM 2006
 • Kayla Caton - Peet

  Kayla Caton

  23 HAZİRAN 2012
 • MrMimoB

  MrMimoB

  11 NİSAN 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?