25 EKİM 2008, CUMARTESİ

Temel Köpek Eğitim Teknikleri: Köpek İtaat Terbiye Sırasında Nasıl Konuşacağını Komutları

Uzman Köyü adına, Miami, Florida ve bugün K-9 Çözümleri ile Carl Puentes değilim "Kim Eğitim Kimin olduğunu." Ben yeni kitaptan size köpek eğitim teknikleri göstermek için gidiyorum Zamanlama eğitimi önemli parçalarından biridir. Eğer köpeğe bunu yaparsanız, onu oturup ve o oturdu daha sonra bir kez oturup söylüyorlar. Sen çok uzun sürdü. Ya bunu yapmak istemiyorum. Sen oturmak demek istiyorum ve daha sonra köpek koymayın. Şimdiye kadar bir köpek anlamına gelir oturup ne olduğunu öğrenmek için Bunu söylerken, size çekin emin olun ve anlatıyorsun aynı anda itmek zorunda Köpek oturup.

İlk ve sonraki itme çekme ve daha sonra oturmak demek isteyecektir. Sen istiyorsun Aynı anda bunu yapmak için. Oturmak, yaka eteğine tut. Sen ileri ve yukarı doğru çekin. Anlatmak Onu o oturan iyi bir çocuk.

Bunu yapmak için ona sebep söyle. Bu zamanlama. Çekin ve Eğer köpek komutunu söyleyin aynı anda itin.

“Bu ücretsiz video klipte köpek eğitim zamanlamanın önemini öğrenin. Uzman: Carlos Puentes İletişim: www.k-9solutionsinc.com Bio: Carlos Puentes K-9 Çözümleri sah...”
expertvillage
Temel Köpek Eğitim Teknikleri: Köpek İtaat Terbiye Sırasında Nasıl Konuşacağını Komutları Resim 1 Temel Köpek Eğitim Teknikleri: Köpek İtaat Terbiye Sırasında Nasıl Konuşacağını Komutları Resim 2 Temel Köpek Eğitim Teknikleri: Köpek İtaat Terbiye Sırasında Nasıl Konuşacağını Komutları Resim 3 Temel Köpek Eğitim Teknikleri: Köpek İtaat Terbiye Sırasında Nasıl Konuşacağını Komutları Resim 4

Açıklama

Bu ücretsiz video klipte köpek eğitim zamanlamanın önemini öğrenin. Uzman: Carlos Puentes İletişim: www.k-9solutionsinc.com Bio: Carlos Puentes K-9 Çözümleri sahibi, Inc. Onun şirket Miami, Fl profesyonel Köpek Eğitim Servisi olduğunu. Film yapımcısı: Paul Muller

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR5.0/10

 • 2
  Olumlu
 • 2
  Olumsuz
 • 4
  Yorum
 • 2512
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • A Alkhaldi

  A Alkhaldi

  12 Mayıs 2007
 • HowcastTechGadgets

  HowcastTechG

  22 EYLÜL 2010
 • Snazzy Labs

  Snazzy Labs

  9 Aralık 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?