9 Aralık 2014, Salı

Tezgah Toz Toplama (Bölüm 1) Ve Benim Özel Mini Daire Kesici

.

“Http://Lynda.com/amplified adresinden ücretsiz bilgi edinin Soundman iPad Setleri ve Amplified Gömlek http://SoundmanCA.com Amplified bugün, benim dükkan şeklin...”
Doug Bernards
Tezgah Toz Toplama (Bölüm 1) Ve Benim Özel Mini Daire Kesici Resim 1 Tezgah Toz Toplama (Bölüm 1) Ve Benim Özel Mini Daire Kesici Resim 2 Tezgah Toz Toplama (Bölüm 1) Ve Benim Özel Mini Daire Kesici Resim 3 Tezgah Toz Toplama (Bölüm 1) Ve Benim Özel Mini Daire Kesici Resim 4

Açıklama

Http://Lynda.com/amplified adresinden ücretsiz bilgi edinin Soundman iPad Setleri ve Amplified Gömlek http://SoundmanCA.com Amplified bugün, benim dükkan şeklini ile devam edin. Ben bir in-tezgah toz toplama sistemi yapmak için başlar, Dave bazı elektrik kanca ve sana özel küçük daire kesici göstermektedir. Aşağıda kendi mini daire kesici yapmak için gerekli parçaları satın almak için bağlantılar vardır. Ultimate Çember Kesici Router Bit http://goo.gl/vDltRN Bosche Palm Router http://goo.gl/f3dxn7 Jasper Çember Jig http://goo.gl/m1muEC  NOT: Jasper Çember Jig Bosche palmiye yönlendirici uyacak şekilde modifiye edilmesi gerekecektir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.6/10

 • 656
  Olumlu
 • 25
  Olumsuz
 • 91
  Yorum
 • 34014
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Android Authority

  Android Auth

  3 NİSAN 2011
 • Mindy

  Mindy

  20 NİSAN 2006
 • olinerd

  olinerd

  23 AĞUSTOS 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?