14 Kasım 2007, ÇARŞAMBA

Ücretsiz Sihirli Hüner Film: Nasıl İçin Anahtar Kartı İlkesini Seçin: Ciro Hüner Sihirli Kart Numarası

Merhaba! Ben Malik expertvillage.com Magic Guy değilim. Şimdi başka bir serin için hile-iyi, ben olmaz Hatta ben onu aramak ne olduğunu söyleyeyim. Sayın El, bir kart çıkar. Harika! Kameraya gösterin. Ben kartları ile karışık olarak istediğiniz zaman şimdi, sadece kalmak. Tamam. Harika! Devam et ve geri kart koymak. Şimdi, Sayın El, ben kartları aracılığıyla uğraşan başlamak için gidiyorum. Şimdi, benim uzman Zihin okuma yetkileri kullanmak için gidiyorum, çünkü bir şey söylemek istemiyorum, Onu bulmaya çalışıyor. Tamam Bay El, Sana teslim sonraki kart kart olacak eminim. Bu muhtemelen şe

y doğru, bahis? İyi. Tam burada ulaşmak ve 5 üzerinde açmak için gidiyorum kalplerin. Kartınızın mi? İşte bu. Bu serin bir hile, ve seni öğretmek için gidiyorum nasıl sadece bir dakika içinde yapmak.

“Ciro Trick hakkında bilgi edinin: Bu ücretsiz sihirli ders video büyüye inanıyor musunuz. Uzman: Malik Haddadi İletişim: www.malikthemagicguy.com Bio: Malik Hadd...”
expertvillage
Ücretsiz Sihirli Hüner Film: Nasıl İçin Anahtar Kartı İlkesini Seçin: Ciro Hüner Sihirli Kart Numarası Resim 1 Ücretsiz Sihirli Hüner Film: Nasıl İçin Anahtar Kartı İlkesini Seçin: Ciro Hüner Sihirli Kart Numarası Resim 2 Ücretsiz Sihirli Hüner Film: Nasıl İçin Anahtar Kartı İlkesini Seçin: Ciro Hüner Sihirli Kart Numarası Resim 3 Ücretsiz Sihirli Hüner Film: Nasıl İçin Anahtar Kartı İlkesini Seçin: Ciro Hüner Sihirli Kart Numarası Resim 4

Açıklama

Ciro Trick hakkında bilgi edinin: Bu ücretsiz sihirli ders video büyüye inanıyor musunuz. Uzman: Malik Haddadi İletişim: www.malikthemagicguy.com Bio: Malik Haddadi 15 yılı aşkın tecrübesi ile büyülü bir komedi şovmen, balon sanatçısı ve hokkabaz olduğunu.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR7.5/10

 • 3
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 2280
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Ben Vivona

  Ben Vivona

  24 Ocak 2010
 • TechnoBuffalo

  TechnoBuffal

  8 HAZİRAN 2007
 • TecNoob

  TecNoob

  15 AĞUSTOS 2013

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?