22 ŞUBAT 2008, Cuma

Yeşil Fasulye Güveç İçin Mantar Nasıl Hazırlanır Yeşil Fasulye Güveç Tarifi :

Benim adım Uzman Köyü adına Hiu Hello, yeşil fasulye güveç pişirmek için nasıl göstermek için gidiyorum. Ben göstermek için gidiyorum ilk tarifi sıfırdan yeşil fasulye güveç nasıl olduğunu. Bir sonraki adım mantarlar hakkında olacaktır. Önce çalışan altında taze mantar durulayın ediyorum su. Bazı insanlar suyla yıkayın eğer mantar suyunu emer düşünüyorum ama aslında durum asla. Eğer suya daldırın Onları değilse mantar sadece akan suyun onları çalıştıran sizin gibi bir sadece çok az miktarda absorbe olur ve suyun bu temizleme işlemi çok kolaylaştırır. Sonra sadece kayabilir Kalın bizim yarım inç içine alt mant

ar, onlar olur, çünkü çok ince onları dilimleme değil onlar pişmiş kez boyutunda azalma ve küçük bunları kesmek eğer görmezsiniz mantar yemek bittiğinde.

“Bu ücretsiz klasik Amerikan güveç tarifi video klipte uzman pişirme ipuçları ile yeşil fasulye güveç için düğmeye mantar hazırlamak öğrenin. Uzman: Hiu Yau Bio: ...”
expertvillage
Yeşil Fasulye Güveç İçin Mantar Nasıl Hazırlanır Yeşil Fasulye Güveç Tarifi : Resim 1 Yeşil Fasulye Güveç İçin Mantar Nasıl Hazırlanır Yeşil Fasulye Güveç Tarifi : Resim 2 Yeşil Fasulye Güveç İçin Mantar Nasıl Hazırlanır Yeşil Fasulye Güveç Tarifi : Resim 3 Yeşil Fasulye Güveç İçin Mantar Nasıl Hazırlanır Yeşil Fasulye Güveç Tarifi : Resim 4

Açıklama

Bu ücretsiz klasik Amerikan güveç tarifi video klipte uzman pişirme ipuçları ile yeşil fasulye güveç için düğmeye mantar hazırlamak öğrenin. Uzman: Hiu Yau Bio: Hiu Yau sekiz yıldan fazla bir ev şef ve ara sıra caterer olmuştur. O doğdu ve büyüdü Hong Kong ve Çin mutfağı, özellikle Güney Çin yemekleri ile tanıdık edildi.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 2
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 1225
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • listedabive

  listedabive

  30 Ocak 2007
 • Marques Brownlee

  Marques Brow

  21 Mart 2008
 • wowchick16

  wowchick16

  17 Mart 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?