18 Ocak 2012, ÇARŞAMBA

Yönlendirici Öğretici, Araç Ses Sistemi, Mobil Çözümler. @soundmanca, Jessem Tablo, Kontur Gage Şablonu

.

“Mobil Çözümler nasıl özel trim panellerini yapmak için bize öğretmek Bryan Schmitt izleyin. Kolayca orta konsol için serin özel kapı paneli ekler ve tarafı yapmak...”
Doug Bernards
Yönlendirici Öğretici, Araç Ses Sistemi, Mobil Çözümler. @soundmanca, Jessem Tablo, Kontur Gage Şablonu Resim 1 Yönlendirici Öğretici, Araç Ses Sistemi, Mobil Çözümler. @soundmanca, Jessem Tablo, Kontur Gage Şablonu Resim 2 Yönlendirici Öğretici, Araç Ses Sistemi, Mobil Çözümler. @soundmanca, Jessem Tablo, Kontur Gage Şablonu Resim 3 Yönlendirici Öğretici, Araç Ses Sistemi, Mobil Çözümler. @soundmanca, Jessem Tablo, Kontur Gage Şablonu Resim 4

Açıklama

Mobil Çözümler nasıl özel trim panellerini yapmak için bize öğretmek Bryan Schmitt izleyin. Kolayca orta konsol için serin özel kapı paneli ekler ve tarafı yapmak. O bir "Kontur Gage" gösterecektir. Gökyüzü bu araçları ve biraz yaratıcılık ile sınırı vardır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.7/10

 • 136
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 22
  Yorum
 • 14866
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • gsmaestro

  gsmaestro

  17 AĞUSTOS 2006
 • khloe brooks

  khloe brooks

  25 Temmuz 2011
 • schmittastic

  schmittastic

  9 EYLÜL 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?