18 Ocak 2008, Cuma

Albümler İçin Tutkal Silah Kullanmak İçin Nasıl Teknikler Ve Tedarik Tavsiye Karalama Defteri :

Merhaba! Benim adım Leslie Moselle ve ben Tampa, Florida geliyorum. Uzman Köyü adına, Bu scrapbooking şartları olduğunu. Tutkal tabancalar, kağıt veya resim için gerekli değildir ama onlar şeritler ve kumaş gibi malzemeler üzerine yapıştırma için mükemmeldir. Bir şey hatırlamak tutkal, çok çabuk kurur ve çok sıcak alır ve kalıcı olmasıdır. Ayrıca olabilir biraz dağınık, bu yüzden bunu böylece sayfasından uzakta yapıştırıcı kullanmak iyi olabilir Diğer öğeleri alamadım. Senin tutkal tabancası kullanarak büyük bir örnek yay tutkal olduğunu sayfanızda. Bu şeritler için büyük ve kumaşlar için mükemmeldir.

“Bu ücretsiz zanaat video senin hurda malzemeleri bir parçası olarak tutkal silah kullanma hakkında bilgi edinin. Uzman: Leslie Moselle Bio: Psikoloji ve Kriminol...”
expertvillage
Albümler İçin Tutkal Silah Kullanmak İçin Nasıl Teknikler Ve Tedarik Tavsiye Karalama Defteri : Resim 1 Albümler İçin Tutkal Silah Kullanmak İçin Nasıl Teknikler Ve Tedarik Tavsiye Karalama Defteri : Resim 2 Albümler İçin Tutkal Silah Kullanmak İçin Nasıl Teknikler Ve Tedarik Tavsiye Karalama Defteri : Resim 3 Albümler İçin Tutkal Silah Kullanmak İçin Nasıl Teknikler Ve Tedarik Tavsiye Karalama Defteri : Resim 4

Açıklama

Bu ücretsiz zanaat video senin hurda malzemeleri bir parçası olarak tutkal silah kullanma hakkında bilgi edinin. Uzman: Leslie Moselle Bio: Psikoloji ve Kriminoloji çift anadal ile Bayan Leslie Moselle hem yasal ve çocuk gelişimi alanında deneyime sahiptir. Bayan. Film yapımcısı: Leslie Moselle

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR7.5/10

 • 3
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 2054
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • AceHoodVEVO

  AceHoodVEVO

  12 Mayıs 2009
 • girleffect

  girleffect

  20 Mayıs 2008
 • pjtoohot

  pjtoohot

  15 NİSAN 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?