13 Mayıs 2013, PAZARTESİ

En İyi Araba Stereo, Sistem Nedir? Sony, Kenwood, Bestbuy Ses - #105 Güçlendirilmiş

.

“Katıl - http://CarAudioFeed.com ÜCRETSİZ öğrenin! - Http://Lynda.com/Amplified Amplified Bu bölümde, en iyi araba teybi kafa ünitesine aramak için yola çıktı. B...”
Doug Bernards
En İyi Araba Stereo, Sistem Nedir? Sony, Kenwood, Bestbuy Ses - #105 Güçlendirilmiş Resim 1 En İyi Araba Stereo, Sistem Nedir? Sony, Kenwood, Bestbuy Ses - #105 Güçlendirilmiş Resim 2 En İyi Araba Stereo, Sistem Nedir? Sony, Kenwood, Bestbuy Ses - #105 Güçlendirilmiş Resim 3 En İyi Araba Stereo, Sistem Nedir? Sony, Kenwood, Bestbuy Ses - #105 Güçlendirilmiş Resim 4

Açıklama

Katıl - http://CarAudioFeed.com ÜCRETSİZ öğrenin! - Http://Lynda.com/Amplified Amplified Bu bölümde, en iyi araba teybi kafa ünitesine aramak için yola çıktı. Biz Kenwood bakmak için Soundsations gidin. Sonra Goto Meece Oto Ses, Sony kontrol etmek. Ve nihayet biz Goto BestBuy geri kalanını görmek için.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR7.4/10

 • 878
  Olumlu
 • 308
  Olumsuz
 • 227
  Yorum
 • 129927
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • ChasesAndCrashes

  ChasesAndCra

  31 Temmuz 2009
 • George McCarron

  George McCar

  29 Mayıs 2013
 • Muse

  Muse

  28 EYLÜL 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?