6 ŞUBAT 2012, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - Clarion Çift Dın Bir Toyota Camry, Toz Patlama Eşek Şakası, Alp/hertz Sistemi, 43

.

“Amplified sezon üç prömiyerinde, mürettebat yeni yükleyici tanıttı. Rafael Felix, Nam-ı diğer Rafa. O bir Toyota Camry, Ürdün içine Sirius ile Clarion çift din yü...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - Clarion Çift Dın Bir Toyota Camry, Toz Patlama Eşek Şakası, Alp/hertz Sistemi, 43 Resim 1 Güçlendirilmiş - Clarion Çift Dın Bir Toyota Camry, Toz Patlama Eşek Şakası, Alp/hertz Sistemi, 43 Resim 2 Güçlendirilmiş - Clarion Çift Dın Bir Toyota Camry, Toz Patlama Eşek Şakası, Alp/hertz Sistemi, 43 Resim 3 Güçlendirilmiş - Clarion Çift Dın Bir Toyota Camry, Toz Patlama Eşek Şakası, Alp/hertz Sistemi, 43 Resim 4

Açıklama

Amplified sezon üç prömiyerinde, mürettebat yeni yükleyici tanıttı. Rafael Felix, Nam-ı diğer Rafa. O bir Toyota Camry, Ürdün içine Sirius ile Clarion çift din yükler ve Doug "Toz Blast" şaka canlandırmak. Ürdün Saturn Ion içine bir Alpine / Hertz sistemini yükler. O güçler Cerwin Vega HED bir Alpine MRX-M50 ile 12 've bir Alpine MRP-F300 ile güçlerini Hertz ESK165, ECX165. Sistem yeni Alp CDE-133bt bluetooth baş ünitesi tarafından beslenir. Doug bir Acura TL yeni AUDISON Voce 5.1k yükler ve Steve Meade Designs tarafından SMD DD-1 ile ayarlar.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.5/10

 • 435
  Olumlu
 • 20
  Olumsuz
 • 102
  Yorum
 • 62354
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Alan Fullmer

  Alan Fullmer

  3 EYLÜL 2010
 • jedimasterkyle

  jedimasterky

  11 ŞUBAT 2006
 • TheTwistedFrequency

  TheTwistedFr

  26 NİSAN 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?