28 Aralık 2007, Cuma

Mıme Temelleri: Mıme Bir Dizeyi Oluşturmak İçin Nasıl İpuçları Ve Teknikler Oyunculuk :

Önünde bir dize yüzüm Şekillendirme, ben elimi açacağım. O yuvarlak Unutmayın, bu yüzden düz bir eli var. Ben elimi götürüyorum. Sonra çok önemli. Fark ettin mi? görüyorum Dize Ben dize bakın, böylece, bunun için ulaşmak, gidiş ve şimdi gidiyorum sadece o elini serbest elimi yukarı getirmek, ve şimdi aşağı bu küçük dize çekiyorum. Elimi hareket düz bırakın. Şimdi, şuna bak. Bu uygulama bir şeydir. Bu eli geçerse, bu eli taşımak istediğiniz gidiyor. Bu karşılıklı hareket denir. Ben gerçekten bu eli taşınıyorum ederken hala bu elini tutarak uygulama. Elimi yukarı taşı ve benim bel hakkını aşağı getirmek.

Düz bırakın dize oluşturur, onu aşağı çekmek, durdurma, bırakın, ve go away. Dize.

“Uzman mim sanatçısı ve yönetmen bu ücretsiz sirk performansı video mim bir dize Form öğrenin. Uzman: Pat fenda Bio: Pat fenda Güney Carolina Homemade Mime Grubun...”
expertvillage
Mıme Temelleri: Mıme Bir Dizeyi Oluşturmak İçin Nasıl İpuçları Ve Teknikler Oyunculuk : Resim 1 Mıme Temelleri: Mıme Bir Dizeyi Oluşturmak İçin Nasıl İpuçları Ve Teknikler Oyunculuk : Resim 2 Mıme Temelleri: Mıme Bir Dizeyi Oluşturmak İçin Nasıl İpuçları Ve Teknikler Oyunculuk : Resim 3 Mıme Temelleri: Mıme Bir Dizeyi Oluşturmak İçin Nasıl İpuçları Ve Teknikler Oyunculuk : Resim 4

Açıklama

Uzman mim sanatçısı ve yönetmen bu ücretsiz sirk performansı video mim bir dize Form öğrenin. Uzman: Pat fenda Bio: Pat fenda Güney Carolina Homemade Mime Grubunun yönettiği ve Florida eyaletinde bir mim hibe verildi. Halen Franzini Aile Circus ile gerçekleştirir. Film yapımcısı: Christopher Rokosz

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 4
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 2749
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Android Developers

  Android Deve

  9 Kasım 2007
 • ArkticPlanet

  ArkticPlanet

  9 ŞUBAT 2010
 • Autocar

  Autocar

  11 Mart 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?