7 Mayıs 2010, Cuma

Nasıl Bir Steyşın Bir Balo Limuzin Açmak İçin

O Balo için bir limuzin içine station wagon nasıl Ailen station wagon çevirerek Başbakan caz müzisyeni tasarruf Müzenin arkasında 2010 İnsan pilli ilan etti net ambalaj D pencere makas tutunur lig takımlarında müzik CD'leri taşınabilir DVD oynatıcılar çıkarılabilir bir kapak ile bir soğutucu güzel diğer içeceklerden küçük bir sepet blum için soda biri % uh küçük çöp kutusu kadın seçenekleri internet erişimi 1. adımda bir bilgisayar: Araç tavan Pili iç kenarlara ameliyat cevap eklemek ışıklar plastik veya metal almak korku kullanarak zarar görmemesi için Araba iç Biz boyutu git

meyin statik şeye% uh ve otomobilin pencereleri: 2. adım Plaja içindeki cam filmi yapılmış olduğundan emin olun bunları yerleştirebilirsiniz Carns yasal allowable 10 olarak yerel yetkilileri yavan 3. adımı kalıyorum:

arabanızda ön koltukta müzik seçilen zaman 20 yolcu ile sürücü içindeki stempleman ulaşmak başın arka konsol merkezinde bir taşınabilir DVD oynatıcı emniyete Erkeklerin Araba adımı eğlenceli seçimleri DVD yüz

“Büyük Balo videoları Nasıl mı daha izleyin: http://www.howcast.com/videos/206352-How-to-Get-a-Celebrity-Prom-Date Bir one-of-a-tür limuzin içine veli station wag...”
Howcast

leri Yeni buz ile soğutucu doldurun ve üyeler bir yere serin yer kolayca erişilebilir İki tutkular 6 adım: yanındaki arabada çalışanların sonraki en iyi mal inşa serin Adım 7: Kitleler müze için ulaşılabilecek bir yerde küçük çöp kutusu ile Dünyanın en uzun limuzinler bye-bye Kaliforniya adam 26 jantlar yüzme olarak 100 feet uzunluğunda Bir yatak ve Z yanında.

Nasıl Bir Steyşın Bir Balo Limuzin Açmak İçin Resim 1 Nasıl Bir Steyşın Bir Balo Limuzin Açmak İçin Resim 2 Nasıl Bir Steyşın Bir Balo Limuzin Açmak İçin Resim 3 Nasıl Bir Steyşın Bir Balo Limuzin Açmak İçin Resim 4

Açıklama

Büyük Balo videoları Nasıl mı daha izleyin: http://www.howcast.com/videos/206352-How-to-Get-a-Celebrity-Prom-Date Bir one-of-a-tür limuzin içine veli station wagon çevirerek balo ulaşım paradan tasarruf edin. Adım 1: tavana ip ışıkları takın Net ambalaj bandı kullanarak otomobilin tavanının iç kenarlarına pilli halat ışıkları takın. İpucu Otomobilin içinin hasar görmesini önlemek için plastik veya metalden ışıkları bantlayın. Adım 2: windows cam filmi ve yeri kesin Otomobilin pencere boyutuna statik sarılmak cam filmi kesin ve her iç koyun. İpucu Cam filmi otomobiller için yapılan ve devlet için yasal izin verilen tonu olarak yerel makamlarla kontrol emin olun. Adım 3: sürücünün ulaşılabilecek müzik koyun Sürücü ve ön koltukta oturan yolcuların ulaşılabilecek arabanın ön koltuğunda seçtiğiniz müzik koyun. Adım 4: arabada taşınabilir DVD oynatıcı Güvenli Orta konsoldaki veya kafalık arkasına bir taşınabilir DVD oynatıcı sabitleyin. Arabada DVD'ler bir seçim yerleştirin. Adım 5: buz ve içecek soğutucu doldurun Buz ve içecekler ile soğutucu doldurun. Yolcuya kolay erişilebilir bir yerde serin yerleştirin. Adım 6: aperatifler ile sepet doldurun Aperatifler sepeti doldurun ve bir sonraki soğutucuya arabada yerleştirin. Adım 7: ulaşılabilecek çöp kutusu koyun Yolcuların ulaşılabilecek bir yerde küçük çöp kutusu koyun. Biliyor musun? Biliyor musun? Kaliforniya adam tarafından inşa dünyanın en uzun limuzini, 100 feet uzunluğunda ve 26 tekerlekleri, yüzme havuzu, bir kral yatak ve bir jakuzi bulunmaktadır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR4.5/10

 • 24
  Olumlu
 • 29
  Olumsuz
 • 33
  Yorum
 • 5399
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • ASUS

  ASUS

  22 EKİM 2005
 • fouseyTUBE

  fouseyTUBE

  21 Mart 2011
 • TokShogun

  TokShogun

  6 HAZİRAN 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?