6 AĞUSTOS 2012, PAZARTESİ

Ağı Etkin

.

“Metin mesajlaşma sanat ve yukarı nasıl insanlar karışıklık onu! Metinsel Aktif T-shirt: http://www.districtlines.com/swoozie Kredileri sırasında mobil devices-- ...”
sWooZie
Ağı Etkin Resim 1 Ağı Etkin Resim 2 Ağı Etkin Resim 3 Ağı Etkin Resim 4

Açıklama

Metin mesajlaşma sanat ve yukarı nasıl insanlar karışıklık onu! Metinsel Aktif T-shirt: http://www.districtlines.com/swoozie Kredileri sırasında mobil devices-- bağlantılı videoları izlerken o sizin için: College Hile: http://www.youtube.com/watch?v=oOK5VRehEHg MÜTHİŞ İlk Tarih Fight: http://www.youtube.com/watch?v=eTOaDi6T-As Deviantart Muro ile yapılan tüm sanat: http://muro.deviantart.com/ Müzik: Kevin MacLeod tarafından Future Cha Cha // (incompetech.com) ücretsiz indir: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100374 Creative Commons altında lisanslıdır: Attribution 3.0 By http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ Eğer kredileri sırasında sonundaki şarkı hakkında soran birkaç gördüm. Onun henüz ama bizi izlemeye devam edin indirmek için gerçekten değil Made bir şarkı ^ _ ^

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

sWooZie

sWooZie

15 Temmuz: Hayat ancak bir rüya :) tek daha önümüzdeki hafta için çalışıyor yeni vid- Enjoy :) Ben sWooZie değilim. Bir Vlogger / Saat gezgin / Profesyonel sarılgan / Profesyonel Gamer değilim. Ben televizyonda pozlama almak için şanslı oldum ama benim isteklerini filmde yalan. Eğer benim videoları yeni konum durumda, bilmeniz gereken ilk şey tüm hikaye anlatma vlogs% 1000 doğru olduğunu. Ben inanılmaz durumlarda çok içine atılmış olsun ve ben her zaman mümkün olan en sinematik teslimat için gidin çalışın yapacağız ediyorum. Sana şeyler çevremdeki çalışmak nasıl bir fikir vermelidir sadece yalnız demek ... seyahat ve video oyunları oynamak için ödenir. Bilmeniz gereken ikinci şey benim aboneler hakkında çok önem olmasıdır. Siz gerçekten başıma hiç şu en iyi şeylerden biridir.

YORUMLAR9.8/10

 • 152511
  Olumlu
 • 2342
  Olumsuz
 • 19536
  Yorum
 • 10155046
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Exalto_Gamer

  Exalto_Gamer

  15 EKİM 2014
 • Sparta Spartanutul

  Sparta Spart

  18 HAZİRAN 2013
 • TheFlashCentre

  TheFlashCent

  22 Mayıs 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?