26 EKİM 2008, Pazar

Başlangıç Aikido Teknikleri : Shomen Uchi İçeri Nage Japon Aikido Teknikleri

Uzman Köyü adına, benim adım Ralph Reyes. Ben Dojo-cho ve aikido eğitmeni değilim Miami Shores, Florida Chi Martial Arts at. Bugün acemi teknikleri öğrenmek için gidiyoruz aikidoda. Pekala sonraki temel tekniği olarak adlandırılan Shomen uchi Irimi nage, Shomen uchi Saldırı olmak ve Irimi nage atma tekniğidir. Şimdi Uke hattına gidiyor yukarı ve o Shomen grev ile saldırmaya gidiyor ve Nage arkasında adım gidiyor. O tarafından saldırı geçer ve bir daire-aikido onu alır çok dairesel ve o zaman ona atar. Tamam gerçek zamanlı olarak bu gibi görünmelidir. Gerçek zamanda.

“Yeni başlayanlar için bu ücretsiz dövüş sanatları eğitim ve öğretim video Shomen Uchi Irimi Nage Japon aikido tekniğini nasıl öğrenin. Uzman: Ralph Reyes İletişi...”
expertvillage
Başlangıç Aikido Teknikleri : Shomen Uchi İçeri Nage Japon Aikido Teknikleri Resim 1 Başlangıç Aikido Teknikleri : Shomen Uchi İçeri Nage Japon Aikido Teknikleri Resim 2 Başlangıç Aikido Teknikleri : Shomen Uchi İçeri Nage Japon Aikido Teknikleri Resim 3 Başlangıç Aikido Teknikleri : Shomen Uchi İçeri Nage Japon Aikido Teknikleri Resim 4

Açıklama

Yeni başlayanlar için bu ücretsiz dövüş sanatları eğitim ve öğretim video Shomen Uchi Irimi Nage Japon aikido tekniğini nasıl öğrenin. Uzman: Ralph Reyes İletişim: www.chimartialarts.com Bio: Ralph Reyes Chi Martial Arts bir Aikido eğitmeni. O Aikido bir 3 derece siyah kuşak sahibi ve Misasagi Kai Federasyonu'nun bir parçasıdır. O 17 yılı aşkın bir süredir dövüş sanatları uygulama olmuştur. Film yapımcısı: Paul Muller

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR8.2/10

 • 38
  Olumlu
 • 8
  Olumsuz
 • 8
  Yorum
 • 26342
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Charles Renaud

  Charles Rena

  10 Kasım 2007
 • jocc talking shit

  jocc talking

  6 NİSAN 2007
 • MarinaHD2001

  MarinaHD2001

  7 ŞUBAT 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?