24 Kasım 2011, PERŞEMBE

Bebek Maymun Bir Domuz Bir İpad Üzerinde

% ah BEN beni Müzik evet programı sınırlamak Ben komik cuz serbest bebek maymun, tüm sessiz Beni tamam ben İlk Ben Evet onun primi duyuyorum Oyun olsun haki için daha iyi oynamaya devam gece benim gösterdi rakamlar ama komik sadece bay Goetz için I Sizden uçan cadılar % 30 ah Hammett I Tamam lanet üzerinde evet kampanya onun Ben gösterebilirim için sıska karayolu omurga hangi tamam gerçekten İlk adım Tamam kampı döküm thank tamam hareket değil can Tamam tamam.

“annem-in-law bir domuz üzerinde geriye gidiş Bebek Monkey oynuyor. 00:26 o bir domuz şarkı bebek maymun sürme söylüyor Bebek maymun oynarken 01:27 benim favori p...”
After Effects Tutorials w/ Mikey
Bebek Maymun Bir Domuz Bir İpad Üzerinde Resim 1 Bebek Maymun Bir Domuz Bir İpad Üzerinde Resim 2 Bebek Maymun Bir Domuz Bir İpad Üzerinde Resim 3 Bebek Maymun Bir Domuz Bir İpad Üzerinde Resim 4

Açıklama

annem-in-law bir domuz üzerinde geriye gidiş Bebek Monkey oynuyor. 00:26 o bir domuz şarkı bebek maymun sürme söylüyor Bebek maymun oynarken 01:27 benim favori parçası, heyecanlı olsun Macera oyunları 02:06 Daha önce bir iPad oyun oynadı olmamıştı. O FreeAppADay ve şükran için ücretsiz iken Bebek Maymun oyunu indirildi. ve benim kanal http://www.youtube.com/user/LongLiveMikey teşekkürler. Google+ https://plus.google.com/116138148272103856598 benimle iletişime öğretici isteği gönderin. https://docs.google.com/forms/d/1MDCpP_6njpD4MrVnJibcyOjkVX8b3boJaOTN8sJP7jQ/viewform Bu kanalı Destek ve bu bağlantı ile Creative Cloud satın Adobe. http://goo.gl/dXciWe Bu bir ortaklık bağlantıdır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

After Effects Tutorials w/ Mikey

After Effects Tutorials w/ Mikey

Hey, bu Mikey olduğunu. Ben etkileri öğreticiler sonra yapmak. Şu anda ben etkileri CC sonra kerpiç kapsayan ediyorum, ama bazı benim etkileri öğreticiler vardı eski sonra, tabii ki, etkileri sonra eski sürümleri ile yapılır. Ben yeşil ekranlar, logo animasyonlar ve daha pratik şeyler, aslında video projelerinizde kullanabileceğiniz ve patlayan sadece insanlar ve namlu yanıp söner hakkında öğreticiler ile bir sürü iş yapmak. Ayrıca, efektler öğreticiler sonra benim başlangıcı check out emin olun. Benim kanalın ana sayfasında bir çalma listesi sağ onları var. Bu yeterli değil kontrol eğer ve Google Effects Kullanıcılar topluluk sonra kanalda afiş bağlantı var, Ya da sadece bu bağlantıyı https://plus.google.com/u/1/communities/109444254714171602367 gitmek Teşekkürler ve abone olmak ve ben etkileri öğreticiler sonra diğer check out emin olun. Sponsorluklar ve Cirolar için: support@cinemaspice.net de gözlerimi irtibata geçiniz

YORUMLAR6.6/10

 • 10
  Olumlu
 • 5
  Olumsuz
 • 4
  Yorum
 • 10196
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Hallucination Land

  Hallucinatio

  14 Ocak 2011
 • Mismag822 - The Card Trick Teacher

  Mismag822 -

  18 EKİM 2008
 • MyCyberAcademy

  MyCyberAcade

  2 EKİM 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?