3 Temmuz 2014, PERŞEMBE

Tahrik - Motivasyon Video

.

“Siz bu videoyu zevk varsa, düğmesine Thumbs up vurdu ve Abone lütfen, gerçekten bizi kanalı büyümesine yardımcı olur. Desteğin için teşekkür ederim! Facebook - h...”
Absolute Motivation
Tahrik - Motivasyon Video Resim 1 Tahrik - Motivasyon Video Resim 2 Tahrik - Motivasyon Video Resim 3 Tahrik - Motivasyon Video Resim 4

Açıklama

Siz bu videoyu zevk varsa, düğmesine Thumbs up vurdu ve Abone lütfen, gerçekten bizi kanalı büyümesine yardımcı olur. Desteğin için teşekkür ederim! Facebook - http://on.fb.me/1tsbhuz Instagram - http://bit.ly/1vzp3Xr Vazgeçti adamı hatırlıyor musun? Evet, ne başkasının yapar. Müzik - Dean Valentine - Şimdi Sizden her şey alın Hi-Finesse - Spectra Konuşmacılar - Michael Jordan Les Brown Eric Thomas CT Fletcher Jay z Will Smith Telif Hakkı Bilgisi: Ben bir motivasyon / ilham şeklinde başkalarına yardım etmek niyeti ile bu video yaptı. Klipleri ve müzik ben çoğu durumda kendi yok kullandık. Benim anlayış ancak içerik kliplerinin herhangi sahipleri sorunum yok ve mümkün olduğunca hızlı yapacağız videoyu kaldırmak bana istiyorsanız bu yoruma açık olduğu göz önüne alındığında, Adil Sağ Kullanımına korelasyon olduğunu, e-posta lütfen Beni Navidbakhsayesh@gmail.com~~pobj herhangi bir endişeniz varsa. Bu videolar Ben onların hayatında zor durumdaki kişilere yardımcı olacak bir atmosfer hissi oluşturmak yardımcı olmak için çeşitli kaynaklardan klip, olumlu anlamda dönüştürücü bulunmaktadır. Ben de insanların ulaşmak ve daha sonra piyasa değerini artırmak, böylece içeriği tanıtmak için umut eğer bir şey, belki de orijinal içerik piyasa değeri azalacaktır çalışmanın herhangi bir PEICE kalbi kullanmak istemiyorum. Son olarak bu videolar eğlenceli bir şekilde insanları eğitmek için vardır. Bu Ben içlerinde kullanmak kısa parçalar daha okuma bir katalizör olarak hareket çok kısa videolar Verilen.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Abe Olandres

Abe Olandres

Abe Olandres, YugaTech kurucusu YouTube profili

YORUMLAR0.0/10

 • 9635
  Olumlu
 • 285
  Olumsuz
 • 445
  Yorum
 • 1805658
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • olinerd

  olinerd

  23 AĞUSTOS 2007
 • TheFlightsuit

  TheFlightsui

  22 HAZİRAN 2009
 • TomOdellVEVO

  TomOdellVEVO

  29 Mayıs 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?