23 HAZİRAN 2014, PAZARTESİ

Bina İpuçları Ve Benim Sac Amp Raf Fikir Alt Kutusunu

.

“GoDaddy Promo Kodları: Amp295, Amp30 Soundman iPad Setleri ve Gömlekler http://SoundmanCA.com Eşsiz Gümrük http://unparalleledcustoms.com Desen Bit http://goo....”
Doug Bernards
Bina İpuçları Ve Benim Sac Amp Raf Fikir Alt Kutusunu Resim 1 Bina İpuçları Ve Benim Sac Amp Raf Fikir Alt Kutusunu Resim 2 Bina İpuçları Ve Benim Sac Amp Raf Fikir Alt Kutusunu Resim 3 Bina İpuçları Ve Benim Sac Amp Raf Fikir Alt Kutusunu Resim 4

Açıklama

GoDaddy Promo Kodları: Amp295, Amp30 Soundman iPad Setleri ve Gömlekler http://SoundmanCA.com Eşsiz Gümrük http://unparalleledcustoms.com Desen Bit http://goo.gl/Y3Zhqw Amplified, bölüm 192 Amplified Bu bölümde, Doug onun kutu bant geçiren subwoofer kasasındaki çalışmalarını sürdürmektedir. Bir floş kesme bit ile kenarları kırpın öğrenin. Doug mükemmel kenarlarını kesmek için bir floş Döşeme biraz Bosch küçük yönlendirici kullanır. O da Eşsiz Gümrük Cody ile yaptığı sac amp raf fikrini tartışıyor.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.7/10

 • 616
  Olumlu
 • 14
  Olumsuz
 • 37
  Yorum
 • 37126
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • InsideBlackBerry

  InsideBlackB

  14 Aralık 2009
 • PC Learning Zone - Computer Training

  PC Learning

  8 EYLÜL 2006
 • Tome Rodrigo

  Tome Rodrigo

  9 Temmuz 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?