26 HAZİRAN 2014, PERŞEMBE

Nasıl Alt Kutusunu Birimin Tedbir Ve Yığılmış Bir Bağlantı Noktası Oluşturmak İçin

.

“ÜCRETSİZ Sesli http://audiblepodcast.com/amplified Soundman iPad Kitleri http://SoundmanCA.com Sonus Şablonlar http://goo.gl/XKwHS0 Amplified, bölüm 193 Amplif...”
Doug Bernards
Nasıl Alt Kutusunu Birimin Tedbir Ve Yığılmış Bir Bağlantı Noktası Oluşturmak İçin Resim 1 Nasıl Alt Kutusunu Birimin Tedbir Ve Yığılmış Bir Bağlantı Noktası Oluşturmak İçin Resim 2 Nasıl Alt Kutusunu Birimin Tedbir Ve Yığılmış Bir Bağlantı Noktası Oluşturmak İçin Resim 3 Nasıl Alt Kutusunu Birimin Tedbir Ve Yığılmış Bir Bağlantı Noktası Oluşturmak İçin Resim 4

Açıklama

ÜCRETSİZ Sesli http://audiblepodcast.com/amplified Soundman iPad Kitleri http://SoundmanCA.com Sonus Şablonlar http://goo.gl/XKwHS0 Amplified, bölüm 193 Amplified Bu bölümde, Doug onun subwoofer muhafazanın iç hacmini ölçer ve ayarlanabilir yığılmış bağlantı noktasını oluşturur.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.5/10

 • 881
  Olumlu
 • 40
  Olumsuz
 • 111
  Yorum
 • 46567
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • incognitotraveler

  incognitotra

  27 Mayıs 2010
 • RealPapaPit

  RealPapaPit

  16 Mart 2009
 • Samantha Crain

  Samantha Cra

  30 EKİM 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?