30 HAZİRAN 2014, PAZARTESİ

Yeni İpad Araba Yükler Ve Benim Üst Subwoofer Kutusunun Bağlantı Noktaları

.

“GoDaddy Promo Kodları: AMP30, AMP295 Bizim iPad Kitlerini ve Gömlekler http://SoundmanCA.com Satın Bizim YENİ FORUM! http://forum.soundmanca.com Amplified, böl...”
Doug Bernards
Yeni İpad Araba Yükler Ve Benim Üst Subwoofer Kutusunun Bağlantı Noktaları Resim 1 Yeni İpad Araba Yükler Ve Benim Üst Subwoofer Kutusunun Bağlantı Noktaları Resim 2 Yeni İpad Araba Yükler Ve Benim Üst Subwoofer Kutusunun Bağlantı Noktaları Resim 3 Yeni İpad Araba Yükler Ve Benim Üst Subwoofer Kutusunun Bağlantı Noktaları Resim 4

Açıklama

GoDaddy Promo Kodları: AMP30, AMP295 Bizim iPad Kitlerini ve Gömlekler http://SoundmanCA.com Satın Bizim YENİ FORUM! http://forum.soundmanca.com Amplified, bölüm 194 Amplified Bu bölümde, Doug onun subwoofer kasasının üst bölmesinin için portlar üzerinde çalışır. Rafa Doug yaptığı son iPad çizgi mods göstermek için durur. Biz de ürünlerimiz ve web sitesi hakkında bazı yeni bilgi tartışıyorlar.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.7/10

 • 674
  Olumlu
 • 16
  Olumsuz
 • 108
  Yorum
 • 35752
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Djbasilio AuToBaSs

  Djbasilio Au

  20 Aralık 2008
 • iMasterful

  iMasterful

  11 EYLÜL 2009
 • xCraash

  xCraash

  6 Temmuz 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?