8 EKİM 2007, PAZARTESİ

Bir Cruise Almak: Bilmeniz Gerekenler: Cruise Gemi Emanet

Merhaba! Benim adım Melissa Schenk ve expertvillage.com adına bugün tartışırken seyir seyahat ipuçları. Şimdi ilk 24 saat içinde, bir an için güvenlik konuşalım Eğer tabii ki gemiye zaman ilk güvenlik koyarak ve yapıyor olması gidiyoruz Bir güvenlik matkap. Sen toplanma istasyonuna direkt olmak için gidiyoruz ve bu muhtemelen olacak kabin kapısını bulmak. Her zaman bir yüzden bu toplanma istasyonu sizi yönlendirecektir edeceğiz biz, gemi parçalarını öğrenmek için daha önce segmentinde söz ettik olarak iyi bir fikir sol taraf nedir sol taraf neydi öğrenmek? Iskele tarafında, bir kez daha gidi

yoruz toplanma istasyonu ve emniyet matkap yapıyor olacak nerede olduğunu öğrenmek için. Sen öğreneceksiniz nasıl senin can yeleği koymak ve ayrıca acil tekneleri orada durumda nerede öğrenmek Elbette acil bir durum.

Akılda tutulması gereken başka bir şey çok yaygın değildir deniz tutması olduğunu Bugünlerde ama bazen tekne geri rock, geceleri bazı insanlar etkiler ve En tekneler günümüzde onları sanat hareketi stabilizatörle

“Eğer cruise gemi güvenliği konusunda endişeleriniz varsa, cruise gemi güvenliği bu ücretsiz video check out ve güvenli ve eğlenceli bir seyir tatil olması gerekir...”
expertvillage

rinin devlet var ileri olmasına rağmen ve tabii ki güvenliği akılda tutulması gereken son bir şey her zaman tam sağlık var bu durumda hiç iradesi ile konum acil bir durum var bu yüzden sizinle bilgi Acil sağlık iletişim bilgilerini sağlayabilmelidir.

Bir Cruise Almak: Bilmeniz Gerekenler: Cruise Gemi Emanet Resim 1 Bir Cruise Almak: Bilmeniz Gerekenler: Cruise Gemi Emanet Resim 2 Bir Cruise Almak: Bilmeniz Gerekenler: Cruise Gemi Emanet Resim 3 Bir Cruise Almak: Bilmeniz Gerekenler: Cruise Gemi Emanet Resim 4

Açıklama

Eğer cruise gemi güvenliği konusunda endişeleriniz varsa, cruise gemi güvenliği bu ücretsiz video check out ve güvenli ve eğlenceli bir seyir tatil olması gerekir bilgi alabilirsiniz. Uzman: Melissa Schenk Bio: finansal stresin yol doesnt hediyeler için alışveriş. Melissa Schenk nasıl bütçe tatil hediye harcama öğretmek ve bu nihayet veya bütçe altında gelip yıl yapacak!

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 4
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 5119
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Boiler Room

  Boiler Room

  10 Mayıs 2012
 • MarinaHD2001

  MarinaHD2001

  7 ŞUBAT 2009
 • The Brister

  The Brister

  10 ŞUBAT 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?