3 EKİM 2008, Cuma

Chorizo Barbekü Domuz Eti: Chorizo Barbekü Domuz Eti: Kimyon, Barbunya Fasulyesi Ekle

Biz yapmak, böylece bizim sarımsak yakmak ve aynı zamanda yok ki biz daha iyi bu bir göz tutmak Emin bizim kekik ve kekik tamamen soğan ve biberleri kaplıdır. Ben gidiyorum kimyon bir çorba kaşığı ile üst tozunu. Tamam, o oturmasına izin için gidiyoruz Sadece bir saniye. Biz bazı böbrek fasulye açmak için gidiyoruz ve sonra biz gidiyoruz Onları boşaltın ve bizim fasulye için onları buraya eklemek için gidiyoruz. Ve bu hızlı vereceğim böylece kimyon sadece tek bir yerde tüm dolaşmak olmadığını karıştırın.

“Bazı böbrek fasulye açın ve daha sonra onları boşaltın ve diğer fasulye ekleyebilirsiniz. Bu ücretsiz mutfak sanatları video profesyonel bir şef chorizo ​​barbekü...”
expertvillage
Chorizo Barbekü Domuz Eti: Chorizo Barbekü Domuz Eti: Kimyon, Barbunya Fasulyesi Ekle Resim 1 Chorizo Barbekü Domuz Eti: Chorizo Barbekü Domuz Eti: Kimyon, Barbunya Fasulyesi Ekle Resim 2 Chorizo Barbekü Domuz Eti: Chorizo Barbekü Domuz Eti: Kimyon, Barbunya Fasulyesi Ekle Resim 3 Chorizo Barbekü Domuz Eti: Chorizo Barbekü Domuz Eti: Kimyon, Barbunya Fasulyesi Ekle Resim 4

Açıklama

Bazı böbrek fasulye açın ve daha sonra onları boşaltın ve diğer fasulye ekleyebilirsiniz. Bu ücretsiz mutfak sanatları video profesyonel bir şef chorizo ​​barbekü domuz yapmak öğrenin. Uzman: Sven Robinson Bio: Sven Robinson Sven her yemeğin içine onun kişiliğini demlenmeye geleneksel malzemelerle ve taze yerel yemekleri ile yemekler birleştirir 1983 yılında onun mutfak kariyerine başladı. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 292
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Bad Lip Reading

  Bad Lip Read

  22 Mart 2011
 • Joshua Kywn

  Joshua Kywn

  17 Mayıs 2010
 • talkandroid

  talkandroid

  27 Mayıs 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?