14 Aralık 2007, Cuma

D Bemol Majör Flüt Üzerinde Oktav Oynamak İçin Nasıl D Bemol Majör Flüt Anıları Geri Getiriyor :

Biz şimdi D bemol majör ölçeğinden notu öğrendim. Tekrar notları gözden geçirelim. Ben ölçek oynarken personelinin bakalım. Şimdi öğrendiklerimizi yorumlayan ölçek oynarken benim parmakları bakalım. Biz bir oktav D bemol majör ölçek öğrendim. Bir oktav arasındaki mesafe Eğer burada kağıt üzerinde görebileceğiniz gibi 2 D daireler düz D. Daha önceden oyuncu için Biz yukarı taşımak ve 2 oktav öğrenebilirsiniz. Biz alt oktav öğrendim ve şimdi var Kaldığımız yerden başlamak ve 2 oktav yukarı oynayabilirsiniz. İşte ne 2 oktav uzmanı Ölçek gibi geliyor.

“Müzik aletleri ve müzik teorisi üzerine bu ücretsiz video uzman flütçü gelen flüt D bemol majör ölçekte oktav oynamayı öğrenin. Uzman: Kiely Griffin Bio: Kiely G...”
expertvillage
D Bemol Majör Flüt Üzerinde Oktav Oynamak İçin Nasıl D Bemol Majör Flüt Anıları Geri Getiriyor : Resim 1 D Bemol Majör Flüt Üzerinde Oktav Oynamak İçin Nasıl D Bemol Majör Flüt Anıları Geri Getiriyor : Resim 2 D Bemol Majör Flüt Üzerinde Oktav Oynamak İçin Nasıl D Bemol Majör Flüt Anıları Geri Getiriyor : Resim 3 D Bemol Majör Flüt Üzerinde Oktav Oynamak İçin Nasıl D Bemol Majör Flüt Anıları Geri Getiriyor : Resim 4

Açıklama

Müzik aletleri ve müzik teorisi üzerine bu ücretsiz video uzman flütçü gelen flüt D bemol majör ölçekte oktav oynamayı öğrenin. Uzman: Kiely Griffin Bio: Kiely Griffin West Hartford, CT Müzik Hartt Okulu'nda üçüncü sınıf müzik yönetimi ve caz flüt öğrencisi. Daha önce MEIS başkan yardımcısı, başkan ve üye olarak görev yaptı Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR7.5/10

 • 3
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 1098
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • circuschina

  circuschina

  16 Mart 2007
 • MyCyberAcademy

  MyCyberAcade

  2 EKİM 2011
 • natescamp

  natescamp

  30 NİSAN 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?