3 ŞUBAT 2013, Pazar

Dijital Düğün Fotoğrafçılığı Hileci: Düğün Fotoğrafçılığı

Ben Matthew Ryan fotoğrafçılık McDaniel yaşıyorum olmak ve şimdi biz bahsediyoruz dijital Düğün fotoğrafçılığı hileler ilk şey bu yüzden tarafından pozlanmış yapmak istiyorum Ayrıca bir stop üçte ikisi çok komik Donanma marjı benim pozlama telafisi yukarı üçüncü Ben yapmak ister başka bir şey durdurmak için çok geniş bir diyafram ateş olduğunu bu en portre ve düğün ile standart ancak daha geniş diyafram olacak sen alanını yukarı yağmuruna vermek olduğunu yani bu bulanıklık yaratabilir Arka planda Boca etkileyen verecek Ben McDaniel yaşıyorum fotoğraflarınıza biraz daha duygu Matthew Ryan fo

toğrafla ve dijital düğün fotoğrafçılığı hileler oldu yapı.

“Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Dijital düğün fotoğrafçılığı g...”
expertvillage
Dijital Düğün Fotoğrafçılığı Hileci: Düğün Fotoğrafçılığı Resim 1 Dijital Düğün Fotoğrafçılığı Hileci: Düğün Fotoğrafçılığı Resim 2 Dijital Düğün Fotoğrafçılığı Hileci: Düğün Fotoğrafçılığı Resim 3 Dijital Düğün Fotoğrafçılığı Hileci: Düğün Fotoğrafçılığı Resim 4

Açıklama

Şimdi abone ol: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Expertvillage Daha İzle: http://www.youtube.com/Expertvillage Dijital düğün fotoğrafçılığı gerçekten kadarıyla sizin kamera ile ne yapabilirim olarak oyun alanını açılır. Bu ücretsiz video klipte bir düğün fotoğrafçısı yardımıyla dijital düğün fotoğrafçılığı hileler hakkında bilgi edinin. Uzman: Matthew McDaniel Bio: Matthew McDaniel Matthew Ryan Fotoğrafçılık bir fotoğrafçı. Film yapımcısı: Matthew McDaniel Seri Açıklama: Bir düğün töreni ve resepsiyon sadece tek bir gün süresini son - ancak, düğün fotoğrafları sonsuza dek yaşayacak. Bu ücretsiz video serisi bir düğün fotoğrafçısı yardımıyla en güçlü ve büyüleyici düğün fotoğrafçılığı çekim için ipuçları alın.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR4.8/10

 • 15
  Olumlu
 • 16
  Olumsuz
 • 4
  Yorum
 • 2635
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • BioHunta

  BioHunta

  28 Mayıs 2006
 • HowcastFoodDrink

  HowcastFoodD

  21 EYLÜL 2010
 • Jejoab

  Jejoab

  4 NİSAN 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?