6 ŞUBAT 2008, ÇARŞAMBA

Elektrikli Zımba İçin Güvenlik İpuçları : Elektrikli Tel Zımba İçin Ortak Fonksiyonları Öğrenmek

Merhaba, bu Uzmanı Köyü adına Jon olduğunu. Bu video klipte, bahsettiğim olacağım bizim elektrik zımba için ortak uygulamalar. Önce küçük bir boyutu kullanıyorsanız kapalı zımba bu çeyrek tipik gösterge işaretleri, pencere tonları, ekranlar için kullanılan inç olduğunu, Fonlar, raf kağıt, hafif döşeme, plastik film ve diğer her türlü astar Ayrıca süslemeleri. Burada daha büyük boyutta elyaf kullanıyorsanız, o yarım inç elyaf var Bu, tipik olarak, döşeme, düşük voltajlı kablo altında carper için yalıtım için kullanılabilecek sundurma ekranlar, resim çerçeveleri, hasır örgü, panel, hatta tatil ışıklar.

“Windows tonları, dekorasyon ve diğer öğeler elektrik zımba tüm parası yapabilirsiniz. Bu ücretsiz eğitim video serisinin daha fazla bilgi edinin. Uzman: teacherj...”
expertvillage
Elektrikli Zımba İçin Güvenlik İpuçları : Elektrikli Tel Zımba İçin Ortak Fonksiyonları Öğrenmek Resim 1 Elektrikli Zımba İçin Güvenlik İpuçları : Elektrikli Tel Zımba İçin Ortak Fonksiyonları Öğrenmek Resim 2 Elektrikli Zımba İçin Güvenlik İpuçları : Elektrikli Tel Zımba İçin Ortak Fonksiyonları Öğrenmek Resim 3 Elektrikli Zımba İçin Güvenlik İpuçları : Elektrikli Tel Zımba İçin Ortak Fonksiyonları Öğrenmek Resim 4

Açıklama

Windows tonları, dekorasyon ve diğer öğeler elektrik zımba tüm parası yapabilirsiniz. Bu ücretsiz eğitim video serisinin daha fazla bilgi edinin. Uzman: teacherjon Bio: Jon Lincoln Nebraska Üniversitesi'nden Endüstriyel Teknoloji Eğitimi onaylanması ile Eğitim ve İnsan Bilimleri derecesi Bilim bir Bachelors tutar. Film yapımcısı: Jon Olson

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR2.5/10

 • 1
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 1292
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • UniqueApps

  UniqueApps

  4 Ocak 2009
 • Visual Life

  Visual Life

  3 Temmuz 2006
 • VvCompHelpvV

  VvCompHelpvV

  4 EYLÜL 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?