25 NİSAN 2006, Salı

Ev Geliştirme Ve Onarım Video: Nasıl Bir Tuvalet Doldurma Vanası Yerine

Biz tuvalet dolum vanasını yerine gidiyoruz. Belirli bir tavsiye edeceğim Model hangi eve mağazaya giderseniz karıştırmak olamaz. Oldukça evrensel ve bu kadar Eski bir sorun olmuş olabilecek tüm yükseklikleri, ayarlar. Bükerek Bu su, bu kapanır yüzen ve daha önce gidecek düzeyini ayarlayabilirsiniz kapalı su. Bu kullanmak için harika bir modeldir, bu yüzden nasıl yerine size göstermek için gidiyorum Bu yenisi ile eski biri.

Eğer arz su kesilir yapmak isteyeceksiniz neler hat daha önce gösterdi ve besleme hattı kaldırın ettik. Yani, eskisini çıkarmak için Yapmanız tüm besleme ha

ttı bağlandı için alt somunu gevşetmek olduğunu. Budur yerinde dolum vanası tutan tek şey. Ve bunu dışarı çıkarın, dışarı değiştirmek ve burada onun yerine gider biri.

Şimdi, bu sadece bileşenleridir gider borusu. Ve son

ra tankın altında geçer kez sen gidiyorsun ile daha sonra yerinde bu kilit somunu koymak ve elle olabildiğince kadar sıkın ve pense bir çift, o yere sabitlemek için ekstra bir dönüş ya da iki verin. Son

“Profesyonel bir el ulağı bu ücretsiz online ev geliştirme ve DIY ev onarım video tuvalet dolum vanasını nasıl değiştirileceği gösterilmektedir. Uzman: Greg Lim B...”
expertvillage

ra, sonra Bu, üst üzerinde sonra bu alt küçük tek pul koymak ve hangi besleme hattı bağlantısıdır.

Daha sonra flowlar bu tüp yeniden edeceğiz Tüp ve hazırsınız.

Ev Geliştirme Ve Onarım Video: Nasıl Bir Tuvalet Doldurma Vanası Yerine Resim 1 Ev Geliştirme Ve Onarım Video: Nasıl Bir Tuvalet Doldurma Vanası Yerine Resim 2 Ev Geliştirme Ve Onarım Video: Nasıl Bir Tuvalet Doldurma Vanası Yerine Resim 3 Ev Geliştirme Ve Onarım Video: Nasıl Bir Tuvalet Doldurma Vanası Yerine Resim 4

Açıklama

Profesyonel bir el ulağı bu ücretsiz online ev geliştirme ve DIY ev onarım video tuvalet dolum vanasını nasıl değiştirileceği gösterilmektedir. Uzman: Greg Lim Bio: Greg Lim profesyonel el ulağı ve konut emlak yöneticisi. Bir müteahhit olmuş, yedi yıl hes, o tamamen iki ev yenilenmiş.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR8.5/10

 • 23
  Olumlu
 • 4
  Olumsuz
 • 24
  Yorum
 • 57256
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • ColdfusTion

  ColdfusTion

  3 Aralık 2007
 • The Exploiteers

  The Exploite

  4 Ocak 2011
 • World Science Festival

  World Scienc

  1 Mayıs 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?