1 EKİM 2008, ÇARŞAMBA

Gelişmiş Buz Pateni İpuçları: Gelişmiş Buz Pateni: Durdurma

Gördüğünüz ve buz üzerinde durdurmaya aniden çalışacağız. En çevirerek, torna yapalım. Ve şimdi, let o, dışarı itmek dışarı paten edelim. Ve yan; tarafına doğru itin; tarafına doğru itin; ittir. Tamam, fit yönünü değiştirebilirsiniz. Ve en yakın ücretsiz deneyelim bacak. Ücretsiz bacak kapama ve çok daha fazlası hız yukarı, çok daha fazla hız kalkmak ile; böylece ve; böylece ve. Ayaklarınızı yakındır ve yakın kapatın. En Buz ama değişen aniden durdurma deneyelim yönü ve daha fazla hız ile. Ücretsiz bacak kapatın; Tamam.

“Aniden buz paten üzerinde durmak için güçlü olmak keşfetmek için önemli bir pateni tekniktir. Bu ücretsiz spor video buz pateni eğitmeni hızla durdurmak için öğre...”
expertvillage
Gelişmiş Buz Pateni İpuçları: Gelişmiş Buz Pateni: Durdurma Resim 1 Gelişmiş Buz Pateni İpuçları: Gelişmiş Buz Pateni: Durdurma Resim 2 Gelişmiş Buz Pateni İpuçları: Gelişmiş Buz Pateni: Durdurma Resim 3 Gelişmiş Buz Pateni İpuçları: Gelişmiş Buz Pateni: Durdurma Resim 4

Açıklama

Aniden buz paten üzerinde durmak için güçlü olmak keşfetmek için önemli bir pateni tekniktir. Bu ücretsiz spor video buz pateni eğitmeni hızla durdurmak için öğrenin. Uzman: Akos Kertesz Bio: O 6 yaşındaydı ve Macaristan, Budapeşte deneyimli pateni öğretmeni olduğu Akos Kertesz pateni edilmiştir. Film yapımcısı: Paul (Leopold) Volniansky

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR9.1/10

 • 21
  Olumlu
 • 2
  Olumsuz
 • 17
  Yorum
 • 16081
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • DeAdPiXel6667

  DeAdPiXel666

  2 Ocak 2010
 • Sam Kear

  Sam Kear

  14 Temmuz 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?