27 EYLÜL 2011, Salı

Güçlendirilmiş - 29 "da Mann" @soundmanca Ses Programcısı Araba Ses, Santa Clarita

.

“Amplified Bu bölümde, Kaşık Mercedes alır ve 5 ekranlar ve bir amfi yükler. Ürdün röportaj alır. O araba ses başladı ve onun diğer çıkarların bazı anlatılır neden...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - 29 "da Mann" @soundmanca Ses Programcısı Araba Ses, Santa Clarita Resim 1 Güçlendirilmiş - 29 "da Mann" @soundmanca Ses Programcısı Araba Ses, Santa Clarita Resim 2 Güçlendirilmiş - 29 "da Mann" @soundmanca Ses Programcısı Araba Ses, Santa Clarita Resim 3 Güçlendirilmiş - 29 "da Mann" @soundmanca Ses Programcısı Araba Ses, Santa Clarita Resim 4

Açıklama

Amplified Bu bölümde, Kaşık Mercedes alır ve 5 ekranlar ve bir amfi yükler. Ürdün röportaj alır. O araba ses başladı ve onun diğer çıkarların bazı anlatılır neden diye söyler. David Dorosh, AKA Jonny, mürettebat katıldı. Allyn izinli alır. Sayın Mat tarafından gelir ve farklı tekerlek uzaklıklar onun bilgisi ile mürettebatı şaşırtıyor.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.5/10

 • 229
  Olumlu
 • 11
  Olumsuz
 • 77
  Yorum
 • 27838
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • bashirsultani

  bashirsultan

  22 Mart 2010
 • Study with Substance P

  Study with S

  31 Mayıs 2008
 • technodromeband's channel

  technodromeb

  28 NİSAN 2011

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?