24 EKİM 2011, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - 31 "@soundmanca, Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita Anmak"

.

“Http://www.caraudiofeed.com: - Mürettebat Katılım Amplified Jonny bu bölümünde dükkanında onun geçmişi hakkında bize söyler. Doug arkadaşları Dave Laurin dükkanı...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - 31 "@soundmanca, Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita Anmak" Resim 1 Güçlendirilmiş - 31 "@soundmanca, Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita Anmak" Resim 2 Güçlendirilmiş - 31 "@soundmanca, Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita Anmak" Resim 3 Güçlendirilmiş - 31 "@soundmanca, Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita Anmak" Resim 4

Açıklama

Http://www.caraudiofeed.com: - Mürettebat Katılım Amplified Jonny bu bölümünde dükkanında onun geçmişi hakkında bize söyler. Doug arkadaşları Dave Laurin dükkanında çalışmak için kullanılan zaman komik bir hikaye hakkında reminisces. Ürdün iki özel bant geçiren kutu oluşturur. Kaşık, bir Honda Accord içine AUDISON Bit On yükler. Kaşık Doug bazı şok edici haberler söyler. Ürdün Mercedes Benz CLS 550 bir kaçamak JL Audio kurulumu yapar.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.4/10

 • 202
  Olumlu
 • 11
  Olumsuz
 • 68
  Yorum
 • 23244
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • bombjack2991

  bombjack2991

  29 HAZİRAN 2008
 • KoreanFrogMania님의 채널

  KoreanFrogMa

  18 Aralık 2011
 • xdadevelopers

  xdadeveloper

  25 Aralık 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?