31 EKİM 2011, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - 32 "üye Eksik" @soundmanca Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita

.

“Allyn ve John artık firma ile neden Int Amplified Doug onun bölüm tartışıyor. Doug ile olan ilişkisi hakkında Kaşık konuşuyor. Ürdün Toyota Sequoia Alp ekranında ...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - 32 "üye Eksik" @soundmanca Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 1 Güçlendirilmiş - 32 "üye Eksik" @soundmanca Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 2 Güçlendirilmiş - 32 "üye Eksik" @soundmanca Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 3 Güçlendirilmiş - 32 "üye Eksik" @soundmanca Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 4

Açıklama

Allyn ve John artık firma ile neden Int Amplified Doug onun bölüm tartışıyor. Doug ile olan ilişkisi hakkında Kaşık konuşuyor. Ürdün Toyota Sequoia Alp ekranında aşağı bir flip yükler. Kaşık, bir Z4 bir fabrika BMW XM alıcısı yükler. Ürdün ve Kaşık bir 2011 F150 temel bir sistem yok. Jonny mürettebat stresle başa nasıl bahsediyor.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.2/10

 • 233
  Olumlu
 • 18
  Olumsuz
 • 78
  Yorum
 • 38421
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Distractify

  Distractify

  1 Aralık 2011
 • macpulenta

  macpulenta

  9 EYLÜL 2006
 • NextKsa

  NextKsa

  7 EKİM 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?