7 Kasım 2011, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - 33 "daldırma Ve Sıkmak" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita

.

“Amplified Spoon bu bölümünde yaptığı Caddy için yaptığı Hertz SPL Göster kutusunda çalışır. Ürdün bir Chevy kamyon için bir iPad çizgi mod çalışır. O kırılmış son...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - 33 "daldırma Ve Sıkmak" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 1 Güçlendirilmiş - 33 "daldırma Ve Sıkmak" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 2 Güçlendirilmiş - 33 "daldırma Ve Sıkmak" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 3 Güçlendirilmiş - 33 "daldırma Ve Sıkmak" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 4

Açıklama

Amplified Spoon bu bölümünde yaptığı Caddy için yaptığı Hertz SPL Göster kutusunda çalışır. Ürdün bir Chevy kamyon için bir iPad çizgi mod çalışır. O kırılmış sonra Doug ve Jonny dükkanı onarın. Ürdün ve Kaşık konularını şikayetçi birbirlerinin hakkında konuşmak.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR8.9/10

 • 324
  Olumlu
 • 38
  Olumsuz
 • 110
  Yorum
 • 53476
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • InfinityWard

  InfinityWard

  19 EYLÜL 2006
 • listedabive

  listedabive

  30 Ocak 2007
 • sWooZie

  sWooZie

  9 ŞUBAT 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?