21 Kasım 2011, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - @soundmanca Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita 35 "gibi Shrink Wrap"

.

“Amplified Ürdün Bu bölümde Chrysler 300 Kaşıklar iPad çizgi mod bir Chevy Tam boyutu "bir bütçe sistemi" bir yükler tamamladı. Jonny o iPhone ile goosed...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - @soundmanca Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita 35 "gibi Shrink Wrap" Resim 1 Güçlendirilmiş - @soundmanca Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita 35 "gibi Shrink Wrap" Resim 2 Güçlendirilmiş - @soundmanca Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita 35 "gibi Shrink Wrap" Resim 3 Güçlendirilmiş - @soundmanca Ses Programcısı Araba Ses Santa Clarita 35 "gibi Shrink Wrap" Resim 4

Açıklama

Amplified Ürdün Bu bölümde Chrysler 300 Kaşıklar iPad çizgi mod bir Chevy Tam boyutu "bir bütçe sistemi" bir yükler tamamladı. Jonny o iPhone ile goosed var nasıl anlatıyor. Doug kısa, daha sık, Amplifiye bölüm anlatılır. Jordan onun üstün basketbol becerileri gösterir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.6/10

 • 234
  Olumlu
 • 8
  Olumsuz
 • 88
  Yorum
 • 27835
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Animation Workshop

  Animation Wo

  8 NİSAN 2010
 • steven johns

  steven johns

  11 Mart 2011
 • Tina Chen

  Tina Chen

  26 Mayıs 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?