12 Aralık 2011, PAZARTESİ

Güçlendirilmiş - 38 "büyük Haber" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita

.

“Amplified Bu bölümde, Ürdün, son haftalar olaydan Hummer H1 tamamlanır. Ürdün bir iPad çizgi paneli inşa sürecinde bize hızlı koşmak aşağı verir. Bazı büyük haber...”
Doug Bernards
Güçlendirilmiş - 38 "büyük Haber" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 1 Güçlendirilmiş - 38 "büyük Haber" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 2 Güçlendirilmiş - 38 "büyük Haber" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 3 Güçlendirilmiş - 38 "büyük Haber" @soundmanca, Ses Programcısı Araç Ses Sistemi, Santa Clarita Resim 4

Açıklama

Amplified Bu bölümde, Ürdün, son haftalar olaydan Hummer H1 tamamlanır. Ürdün bir iPad çizgi paneli inşa sürecinde bize hızlı koşmak aşağı verir. Bazı büyük haber hakkında Kaşık konuşuyor. Jonny Soundman şarkı söylüyor. Kaşık onun Cadi içinde gövde bitirme başka adım daha yaklaştı alır.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Doug Bernards

Doug Bernards

Günümüzün en ünlü araba ses montajcılar birinin dükkana adım. Soundman Enterprises Inc, California. Doug Bernard babasının oto ses dükkanında büyüdüm ve daha sonra uzun yıllar bunu başardı. Zamanla, Doug de onun eşsiz araba stereo sistemler için bilinen haline gelmiştir. Doug beri araç tablet montaj kiti kendi buluşu ile araç ses endüstrisine sarstı ve hiç interneti vurmak için komik araç özelleştirme gösterisinde yaptığı yenilikleri ve bilgi paylaşmak için devam ediyor. Sanayi tanıma 2013 yılında Yılın En İyi 12 Kurulum biri seçildi ve Mobil Elektronik Dergisi tarafından 2014 yılında Top-100 ediliyor içerir. Doug tuhaflıkları ve yeniliklere ayak uydurmak için güçlendirilmiş hit web gösteriyi izlemek. Amplified Discovery Networks Dijital tarafından dağıtılan ve çoğu Internet bağlantılı TV'ler izlemek için kullanılabilir olduğunu Bu bir komedi kanalıdır. Gösteri yapılan espriler ve yorumlar hiçbir döküm üyesi gerçek görüşlerini / inançlar, ne de üreticiyi yansıtmayabilir.

YORUMLAR9.8/10

 • 263
  Olumlu
 • 4
  Olumsuz
 • 90
  Yorum
 • 27152
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • FrankJavCee

  FrankJavCee

  29 Kasım 2008
 • GFX Tutorials

  GFX Tutorial

  12 AĞUSTOS 2013
 • ravinderosahn

  ravinderosah

  20 Temmuz 2009

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?